Skocz do zawartości

długość odprawy na lotnisku w stanach?


t0d

Rekomendowane odpowiedzi

mam dwie możliwości kupna biletów, jeden przez Waszyngton drugi przez Newark - oba do Myrtle Beach przy czym:

pierwszy bilet : na przesiadkę w Waszyngtonie mam około 2 godziny

drugi bilet: na przesiadkę mam około 7 godzin (:D)

więc interesuje mnie: ile może trwać odprawa na granicy? mogę wybrać ten z dwu godzinnym okienkiem?

na WaT jadę pierwszy raz, nowy (biometryczny) paszport + stary ale bez żadnych ograniczeń wazności (żadnych zakazów wjazdów itp) - po englishu spikam no i rozumiem co do mnie się mówi w tym języku, więc rozmowa z celnikiem (if any) nie sprawi mi trudności aaa no i termin : połowa maja (więc pewnie tłoku nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja odprawa w stanach przebiegala szybko i bez problemow wiec mysle ze z tym 2h okienkiem spokojnie zdarzysz i to "spacerkiem", jednak wiadomo im krotszy czas na przesiadke tym wieksze ryzyko ze twoj bagaz poleci w inne miejsce tak jak to czesto zdarza sie w przypadku lini Air France (oczekiwanie w Paryzu na dalszy lot do Stanow wynosi jakies 45 minut)

no ale znowu 7 h czekac to tez troche dlugo wiec ja bym wybrala z tym 2h oczekiwaniem

_________________________

3 maj 2007 ---> Los Angeles :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził jednak poczekać 7 godzin, niż na wariackich papierach ganiać po lotnisku i szukać dobrej bramki :D Z życia wzięte :P

Jeśli samolot Twój się spóźni z 30min lub co gorsza więcej...to co wtedy? Będziesz tłumaczył się, że samolot był w korku ?? Chyba, że jesteś urodzonym szczęściarzem, to wal śmiało na ten 2godzinny postój-zależy jak duże lotnisko jest w Waszyngtonie-liczba i odległość między sobą terminali. Jeśli wyjdziesz ostatni z samolotu, to do odprawy będziesz czekać 20min :) A na lotnisku biegać nie wolno...amerykańscy szeryfii zaraz Cię skują i skończy się sen o Ameryce :D Pomyśl pomyśl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko okreslic dokladnie, moja pierwsza odprawa na granicy trwala okolo 1,5 h, byla dluga kolejka przede mna i chyba tylko z 6 okienek ale to bylo w Denver, moja druga odprawa trwala chyba z 5-10 minut (Houston- rok pozniej) okienek chyba z 10 jak i nie wiecej i samolot ktorym lecialam prawie pusty, wiec poszlo szybciutko. nie wiem jak na wschodnim wybrzezu ale tam moze byc troche kociol. ale niestety nie mam doswiadczenia na lotach miedzynarodowych na ta czesc kontynentu wiec nie wiem.

pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie segmenty tą samą linią, także myśle że bagażowi dadzą radę :D

ale rzeczywiście wezmę ten postój 7h - dam znać rodzinie że Orzeł wylądował i te klimaty no chyba że mi coś do łba strzeli i jeszcze zmienię plany - dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.delta.com/traveling_checkin/air...n_dca/index.jsp

zajrzyj na tą stronkę i zoriętujesz się w rozkładzie lotniska czy będziesz miała czas na dojście bo z odprawą myślę że nie będzie trudności

otwórz sobie mapkę lotniska Newarku

nie wiem jakim liniami lecisz ale myślę podobnie jak w delcie posiadją mapki terminali

zawsze sobie przed wylotem szykuje mapkę żeby mieć orjętację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.airclub.pl/bilety/lotnicze.html

wejdź tutaj i poszperaj jeśli masz numer biletu to wejdziesz w swoją rezwrwację i powinno tam być

dla bezpieczeństwa niektóre liniej nie podaja teminala na którym wyląduje samolot dowiadujesz sie o tym z chwilą wejścia na pokład lub przed lądowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...