Skocz do zawartości

Odpowiedz z Emakopolu na temat krupierów w Foxwoods...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy otrzymaliście już oficjalną odpowiedz na ten temat? Czy po spotkaniu z 14 stycznia wiecie czy zostaliście przyjęci na 100%? Po rozmowie ze mną, przejrzeniu moich papierów koleś zapewniał że on mnie bierze i jedyne co musi jeszcze zrobić to skonsultować się z reszta rekrutujących. Przez to nie wiem co myśleć. W Emakopolu mówią że odpowiedzi jeszcze nie mają. By the way... czy zna ktoś datę kolejnego spotkania z przedstawicielami z Foxwoods na pozostałe stanowiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja również nie posiadam zadych informacji. W biurze mówią mi to samo ,że nie mają jeszcze info. Hmm a tyle jeszcze spraw do pozałatwiania :/ A Ty już pracowałaś w Foxwoods?? Kolejne spotkanie podobno pod koniec lutego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pracowalem tam jeszcze, zeszloroczni krupierzy z tego co mi wiadomo mieli pewne miejsca, wiec zostaje ok 30 miejsca z pośród 150 chetnych. Wlasnie, duzo formalnosci jeszcze mnie czeka a najwazniejsza to data wylotu, bo przeciez nie bede sie pchal 1 czerwca do USA jak mam nie robic na krupierce. Nic... czekam... dzwonie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się! Się cwaniaczki ociągali z tą odpowiedzą ale to już nieważne... Cieszę się bardzo. Wie ktoś jak się nazywał ten wysoki koleś z zaje... dużym, złotym sygnetem który mnie rekrutował? Mówił że się jeszcze spotkamy więc wolałbym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z tego co sie orientuje to malo nas nie bedzie, bedzie wiecej niz rok temu, a to juz nie jest takie super. Bo jezeli nie wszyscvy beda mieli okazje podbierac dni to bedzie jednyhm slowem lipa! Wtedy na paychecku zamiast 700$ bedzie np polowa tego. No sam jestem ciekaw jak to bedzie funkcjonowalo, mam tylko nadzieje ze zrobili to co powinni i ze nie bedzie wiekszych problemow. A propos bedziecie miec tylko kurs na BJ i Spanisha ?czy moze Novelties tez chca wam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...