Skocz do zawartości

Problemy z podatkiem


Rekomendowane odpowiedzi

co to za firma bo ja podatek za 2004 odzyskalem w 2006 !!! byl to ZLODZIEJSKI ETS REFUND ktory likwidujac biuro w moim miescie (krk) nie poinformowal o tym, nagle tel przestaly odpowiadac...

Moje telefony probowali zbywac ze procedura sie przedluzyla itd itp a tak naprawde to leniwe ..... ktore zabraly za usluge spory procent. Wiec naciskaj ich nie daj sie zbyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja mam podobny problem, ale chodzi mi o podatek stanowy jeszcze za rok 2004! Firma, ktora zajela sie rozliczeniem tez zbywa mnie mailami, ze procedura sie przeciaga, napisali mi tez, ze juz trzykrotnie wyslali kopie moich dokumentow do urzedu skarbowego, szkoda tylko ze nie mam jak tego sprawdzic:( Czy ktos z Was pracowal w stanie Wisconsin i takze mial problemy ze zwrotem? Czy po prostu firma sciemnia? Podatek federalny odzyskalam, tylko nie wiem dlaczego na stanowy czekam juz 1,5 roku. Czy ktos moze mi doradzic co zrobic w tej sprawie? Oczywiscie zaplacilam z gory za ta usluge, rozliczalam sie przez BTC. Bede wdzieczna za wskazowki. Czy ktos moglby tez polecic solidna firme, bo mam do rozliczenia podatek za 2006r. i nie chce byc w znowu podobnej sytaucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...