Skocz do zawartości

darmowy zwrot podateku z YTP - kolejne klamstwo?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec bylo jasno mowione ze zwracaja ZA DARMO, tylko zastanawia mnie czemu nie wystarcza im moj ostatni paycheck (tak bylo w poprzednim rozliczeniu) tylko musze miec papiery od pracodawcy. Czy ktos z Was juz przechodzil rozliczenie przez tych oszustow?

Nie czytalem zadnych szczegolow bo malo mnie to interesowalo przed wyjazdem ale jestem przygotowany na to ze gdzies na dole czcionka 2ka pisze ze biora 90%:)

poufna wiadomosc od wspanialej rodziny ytp:

Wlasnie dostalismy poufna informacje, iz Konsulat Amerykanski w

Warszawie organizuje spotkanie z doradca podatkowym w sprawie rozliczenia

podatkowego studentow pracujacych na terenie USA w ramach programu

work@travel. Sesje taka planowana jest na 26 marca o godz 15:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem w tym spotkaniu prosze o pilny kontakt z numerem (nie bedziemy robic reklamy klamcom)

Poniewaz jest to dobre miejsce na rozwianie ewentualnych watpliwosci i

od reki rozliczenie podatkow(co??? jakie od reki), postanowilismy sie z wami ta informacja podzielic.

Widzieliscie juz nasze oferty pracy na Hawajach w tym roku? Mamy duzo

wiecej!

Pozdrawiamy,

YTP Family

oczywiscie wszystko kupy sie nie trzyma, jak to u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantem dostalem haslo do zalogowania sie w ich serwisie, gdzies mozna samemu sie rozliczyc. Pierwszy podatek luzik, wszystko sie samo wypelnia. Drugi za to...hmmm... ponad 40 stron instrukcji po angielsku i masz jedynie papiery ktore musisz sam wypelniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...