Skocz do zawartości

Reno 2007 Kto leci?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja z kolega rowniez w Reno spedzimy tegoroczne wakacje. Jedziemy z BTC z opcji "D", w zwiazku z czym mam pytanie, jak to jest z praca tam? Ogolnie jestesmy nastawieni na 2 miesiace dwuetatowej pracy (ewentualnie jakies nadgodziny) i jeden miesiac troche spokojniej.

A jak ze znalezieniem i kosztami mieszkania?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz dokladnie w jakim kasynie masz kontrakt bo ja pracowalem w Sparks i nie jest najgorzej, w sumie lokalni ludzie nawet czasem lepiej tipuja niz turysci ktorzy oszczedzaja! Ale z tego co wiem to w Sparks lipa z mieszkaniem, generalnie wszyscy studenci mieszkaja w downtown Reno a do Sparks sie jedzie busem czy rowerem jakies 20 minut!Ja tak mialem dlatego wracam juz do Reno bo nie trzeba dojezdzac!!! Pozdr 4 all...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy do San Francisco, samolot rezerwowalem juz w grudniu dlatego place niecale 2000zl a potem do Reno autobusem bo jest najtaniej i wcale niedaleko 4 godziny max! a gdzie macie kontrakty w jakich kasynach i z jakich biur lecicie??pozdro 4 all... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...