Skocz do zawartości

Gdzie wiarygodne informacje na temat biletow? Gdzie tanio?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam biletu Warszawa - San Francisco w dwie strony. Wchodzilem na wiele serwisow (orbitz, kayak, lataj...) ale czesto podaja rozbiezne wyniki wyszukiwania, niektore lato w jednym serwisie sa, a w innym nie ma. Ceny tez sa rozne. Znalazlem raz polaczenie przez Air France, jadnek jak sprawdzilem na stronie przewoznika to nie bylo takiego lotu:/

Pomozcie, gdzie mozna znalezc wiarygodne informacje i tanie bilety :)

Interesuje mnie rowniez wysokosc znizki dla studentow i wysokosc oplaty za mozliwosc przebukowania biletu (termin powrotny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dzieki za info. Faktycznie bylaby niezla okazja, ale to bylo do wykorzystania do 9 lutego, a ja lece pod koniec czerwca...

sprawdz tam, ja juz u nich kupilam i jestem bardzo zadowolona...

www.kasjerlotniczy.pl - to tez ich nick skype oraz stronka www.ebiletylotnicze.pl (www.ebiletylotnicze.pl/kontakt.php - polaczenie ze skype i gg)

a wiecej inf o nich i kontaktow na innych postach moich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam biletów do USA na czerwiec. sprawdzałam na www.lataj.pl i www.ebiletylotnicze.pl i wychodzi na to, że lot ze swiss kosztuje 1700.( jest napisane, ze to cena z opłatami). gdy cenę dokładnie tego samego biletu sprawdzam na stronie swiss to jest on kilkaset złotych droższy! czy wie ktoś skąd takie rozbieżności? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...