Skocz do zawartości

H2B a może Intership


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludziska!!

Czytam i analizuje forum i już sam nie wiem co jest dobrym wyborem. H2B a może Intership i co ważne albo chyba najważniejsze z kim z firmą M a może X. Nie ma nieskazitelnych firm które w 100% zadowoliła wszystkich klientów. Internet to świetne medium gdzie można znaleźć wiele informacji i opinii na ten temat. Ale obawiam się że w większości przypadków swoją opinię wyrażają osoby, które zawiodły się na usługodawcach tego typu. Swoją złość i zażenowanie starają się gdzieś wyładować, a Internet to świetne miejsce na to. I w momencie gdy wchodzimy na takie forum jak to i wiele innych szary człowiek czyta że ta firma nie wywiązała się z tego, a tamta z czegoś innego. Fakt znajduje się parę opinii pozytywnych ale to jest mały procent całości i do tego często traktowane są jako reklama czy próba zdobycia klienta przez podszywanie się za rzekomego zadowolonego klienta firmy X.

I teraz pytanie co wybrać skoro prawie wszyscy ci usługodawcy nie są święci?

Najlepiej byłoby siedzieć w domu i nic nie robić bo jestem na bank pewien że nikt mnie nie oszuka, ale ja chce gdzieś wyjechać coś zobaczyć, zarobić coś.

Co Wy o tym sadzicie drodzy czytelnicy i użytkownicy tego forum. Co wybrać?

Pozdrawiam

Tygrysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek81 bardzo dobrze to ujełeś. Ja od pewnego czasu też zastanawiam się nad tym samym problemem. Analiza doprowadziła mnie do podobnych stwierdzeń. W chwili obecnej szykuje się od osobistego odwiedzenia Columbus'a i zobaczenia co oni powiedzą!!! Kolega wyjechał pewien czas temu z nimi i bardzo sobie chwalił ich. Dlatego spróbuję chyba u nich.

Jeżeli chodzi o pytanie na co jechać czy H2B lub Intership tego jeszcze nie wiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Co do columbus club to wiem z własnego doświadczenia że firma działa dość sprawnie ale z Work and Travel. H2B nie mają w ofercie jak połowa chyba firm bo duża część z nich boi się tego programu bo bardzo często jest wokół niego wiele kontrowersji czego dowodem jest np słynna firma na E. Mają w ofercie Intership ale jak nie masz swojego pracodawcy to musisz sobie poszukać raczej sam (mowa tu oczywiście o columbus club).

Tak czy inaczej jestem ciekawy tego co się dowiedziałeś i jakie masz wrażenia z tej wizyty w CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...