Skocz do zawartości

pre paid cell


i_86

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy przy zakupie telefonu komorkowego. Czy ktos moze mi doradzic jaki tel kupiony tutaj, w USA bedzie dzialal z polska karta Ery?

Przymierzam sie do zakupu Motorola TracFone(TFGV170), jednak nie wiem czy to dobry pomysl poniewaz nie jestem pewna czy jej to tel 3 systemowy. Prosze o rade kazdego kto ma pojecie na ten temat. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje  pomocy przy zakupie telefonu komorkowego. Czy ktos moze mi doradzic jaki tel kupiony tutaj, w USA bedzie dzialal z polska karta Ery?

Przymierzam sie do zakupu Motorola TracFone(TFGV170), jednak nie wiem czy to dobry pomysl poniewaz nie jestem pewna czy jej to tel 3 systemowy. Prosze o rade kazdego kto ma pojecie na ten temat. Z gory dziekuje

V170 GSM/GPRS6 850/1900 MHz

Wiecej tutaj

http://www.motorola.com/consumer/v/index.j...how=productHome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przywieziesz komorke kupiona u operataora ( abonament) to nie bedzie dzialal ( w wiekszosci przypadkow nie posiada on karty sim - jest od razu zaprogramowany na danego operatora), niektore prepaidy beda (wyzsze modele tel. w t- mobile).....aha... tracfone to najgorszy prepaid jaki istnieje!...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przywieziesz komorke kupiona u operataora ( abonament) to nie bedzie dzialal ( w wiekszosci przypadkow nie posiada on karty sim - jest od razu zaprogramowany na danego operatora), niektore prepaidy beda (wyzsze modele tel. w  t- mobile).....aha... tracfone to najgorszy prepaid jaki istnieje!...pozdro
SIM LOCK to nie jest żaden problem. Problem to system. w Europie używa się GSM 900/1800 a w USA 850/1900. Poprostu trzeba miec telefon trójzakresowy lub czterozakresowy. A sim lock to czasem w domu można zdjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy telefon 3 zakresowy z era kupiony tutaj bedzie dzialal tam ( w przypadku tak tak bedziesz mogla wysylac smsy i je przyjmowac i przyjmowac rozmowy tel z polski - nie radze...kosmiczne koszta dla Ciebie - w usa placisz za przyjmowanie rozmow... ale nie bedziesz mogla dzwonic)...w abonamencie dokladnie nie wiem jak jest...ale napewno placisz (kosmicznie) za polaczenie..takze nie radze odbierac tel. z polski...era w usa zmienia sie na t- mobile, albo cingular...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIM LOCK to nie jest żaden problem. Problem to system. w Europie używa się GSM 900/1800 a w USA 850/1900. Poprostu trzeba miec telefon trójzakresowy lub czterozakresowy. A sim lock to czasem w domu można zdjąć.

Przeczytaj dokladnie... chodzi o przywiezienie tel kupionego w usa na abonament... wtedy jak tel nie ma karty sim ( w wiekszosci przypadkow) to nie zdejmiesz zadnego sim locka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przywieziesz komorke kupiona u operataora ( abonament) to nie bedzie dzialal ( w wiekszosci przypadkow nie posiada on karty sim - jest od razu zaprogramowany na danego operatora), niektore prepaidy beda (wyzsze modele tel. w  t- mobile).....aha... tracfone to najgorszy prepaid jaki istnieje!...pozdro

Telefony zakupione na abonament w Cingular, T-mobile i Nextel maja karty sim standard. Jedynie Verizon, Sprint czy All-tell nie maja simow (oprocz drozszych modeli). A Trackfone nie jest najgorszy, po prostu jest dla kogos kto potrzebuje telefon w razie emergency. Ja poleclabym Net 10. Nalezy do Trackfone i tak samo jak on dziala na pasmach GSM. Ale programy sa leprze jak na prepaid. 300 minut na miesiac za 30 dolarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...