Skocz do zawartości

roming


chacha

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ obiecałeś mi pomóc ,mam pytanie,włączyłam pocztę roaming przez internet,w jaki sposób sprawdzić jej działanie,pytam bo chcę zabrać telefon do usa,jaką mam pewność że to działa? Z góry dziękuję.A może powiesz mi ,jeżeli będę chciała dzwonić do kogoś z mojej komórki,będąc w stanach to wybieram jakiś numer,przed czy podaje numer stanu i dalszy numer,czy jest inaczej? proszę odpisz szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja moge ci odradzic zabieranie polskiej komorki do stanow??

NIE ROB TEGO!!

ja w zeszlym roku tez wzielam sobie komorke do stanow i to byla najwieksza glupota jaka mozna bylo zrobic! rachunki jakie przychodzily do domu przez to moje tylko odbieranie polaczen i puszczanie "sygnalow" do polski doprowadzaly moja mame do bialej goraczki! a ja pozniej zarobione w stanach ciezko pieniadze musialam oddac mamie za rachunki :D

wiec naprawde radze zebys zostawila kom w domu i kupila sobie w stanach kom na karte. za najatnszy aparat i numer zaplacisz jakies 30$ (lub mniej) a pozniej w zaleznosci od twoich potrzeb bedziesz mogla sobie kupowac karty z doladowaniem. a do polski mozesz dzwonic kupujac karte za 5$ lub 10$ i mozesz gadac conajmniej 2 godziny :)(w zaleznosci od katy)

lub idziesz do biblioteki i korzystasz z internetu za darmo :P naprawd odraszam zabieranie polskich komorek za granice ;/

ale pamietaj tez o tym ze kupujac w stanach telefon na karte nie wazne jest czy ty dzwonisz czy ktos dzwoni do ciebie bo i tak pobieraja ci kase z twojej karty :/

wiec uzywaj telefonu z tzw. rozsadkiem ;)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powiesz mi ,jeżeli  będę chciała  dzwonić  do  kogoś  z  mojej  komórki,będąc  w stanach to  wybieram jakiś numer,przed  czy podaje numer stanu i dalszy numer,czy  jest inaczej? proszę odpisz szybko.

jesli jednak zdecydujesz sie zabrac kom to dzwoniac do polski wystukujesz sobie numer +48.. i numer pod jaki zadzwonilabys bedac w polsce czyli np. +48 501 *** *** lub stacjonarny +48 22 *** ** (gwiazdki to numer:))

czyli wybierasz tylko numer kierunkowy do polski i cala reszte normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ obiecałeś mi pomóc

tzn. KTO ?

żle mnie zrozumiałaś chodziło mi dzwonienie po stanach, np. z Chikago do detroit,czy wybieranie numeru jest inne,np. numer kierunkowy stanu czy coś takiego,jeśli wiesz , to odpisz?

proponowalabym poczytac lekture forum. Na ten temat bylo dziesiatki tematow.

Jesli chcesz dzownic z polskiej komorki po roznych Stanach, to chyba musisz byc bardzo majetnym człowiekiem.

a jak to robic? wystarczy ze wybierzesz numer. nic prostszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz dzownic z polskiej komorki po roznych Stanach, to chyba musisz byc bardzo majetnym człowiekiem.

a jak to robic? wystarczy ze wybierzesz numer. nic prostszego.

dokladnie - kierunkowy do stanow (bo polaczenie jest przez polske) i numer pod ktory chcesz zadzwonic..

pamietaj ze to kosztuje cie przynajmniej dwa razy wiecej niz ci sie wydaje..

a oni tam tez maja karty do dzwonienia po roznych stanach (wyjdzie taniej niz z polskiej kom)

wiec przemysl na co chcesz wydac pieniazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie dziwie ze ty odradzasz brac komorke do stanow skoro byles na tyle..... zeby dzownic do polski i puszczac sygnalki:/ idac twoim tokiem myslenia odradzam picie w stanach alkoholu bo moze sie skonczyc kacem nasteonego dnia....

telefon jest od tego zeby go czasem uzywac

doskonale wiedzialam ze biorac komorke do stanow bede miala wieksze rachunki ale wzielam go tylko po to by na poczatku miec kontakt z rodzicami i z pracodawca. a to ze rachunki potem byly dosc duze wyniakalo z niekompetencji pracownikow sieci komorkowej w ktorej zakupilam telefon! nie powiedzieli paru istotnych rzeczy o ktore pytalam co pozniej kosztowalo mnie dosc sporo.. wiec nie oceniaj mojej glupoty bo kazdy ma prawo do bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...