Jump to content

Intership po raz pierwszy pomocy!!!


Recommended Posts

Witam chciałabym sie dowiedziec w jaki sposob mozena wyjechca na intershipa oraz czy lepiej to załatwiac w Polsce czy w Usa?Interesuja mnie praktyki negocjatorskie oraz medjacje jestem po socjologi oraz psychologi wiec szukam czegos w tym kierunku.Czy znacie moze jakies firmy do ktorych mozna sie zgłosic?z góry badzo dziekuje :):P

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!

Intership to świetna sprawa ale pod warunkiem że wszystko świetnie dopasuje się do kierunku studiów, umiejętności oraz oczekiwań. Faktycznie praktykę możesz spróbować załatwić przez polskiego pośrednika który w niektórych przypadkach zaproponuje Ci swoje gotowe miejsca „pracy”. Czasami można trafić na fajne propozycje, ale z góry Cię ostrzegam czy uświadamiam że nie są to jakieś super oferty. Są to sklepy, restauracje( w tym McDonald), hotele itp. Z reguły związane są z praktyką manager-ską. Najlepszym sposobem i do tego tańszym bardzo często jest znalezienie pracodawcy na własną rękę. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to takie proste ale niektórym się udaje. Dobrze jest po prostu jechać wpierw na Work and Travel i osobiście rozejrzeć się tu i tam. Inna opcja to wszelkiego rodzaju bazy pracodawców które możesz przeszukać na Internecie. Poniżej masz linka do stronki columbus club gdzie jest baza stronek (wyszukiwarek) do szukania pracodawców:

http://www.columbusclub.pl/linki/index.php?kategoria=2

Jeżeli chodzi o praktyki negocjatorskie oraz medjacje wydaje mi się, że może być trochę cięzko. Na pewno twój język angielski musi być prawie perfekcyjny.

Nie powiem Ci która firma jest najlepsza jeżeli chodzi o Intership bo to trudne pytanie. Po pierwsze nigdy nie byłem na tego typu programie, po drugie mało jest opinii w związku z tym programem, po trzecie nie ma idealnej firmy.

Jak na razie tyle przychodzi mi do głowy

Pozdrawiam

Tygrysek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...