Skocz do zawartości

Bush Garden Williamsburg - depozyt


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Szkoda, ze nikt z lecacych do BG sie nie odezwal, wlasnie zrealizowalam przelew tych 100 dolcow i jestem b. wkurzona, bo prowizja dla WBK w ktorym zrealizowalam przelew wyniosla 30$+9zl... czyli prawie 100zl. Nie rozumiem dlaczego te oplaty sa tak wysokie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora ta prowizja...

Ja płacilam depozyt do Sea Worlda 250$ i prowizja wyniosla mnie 60 PLN PKO BP

Tez bylam zaskoczona jej wysokościa:( A w PKO gdzie mam konto walutowe pani powiedziala mi, ze przelew tych 100$ bedzie kosztowac 132zl dlatego poszlam do WBK... Teraz zastanawiam sie czy ta kobieta z pko sie nie pomyliła skoro Ty zaplacilas 60zl? W kazdym razie nawet jesli tak, to juz i tak nie moge tego cofnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaplacilam 60 zł i nawet nie mam u nich konta, ani walutowego ani innego.  A poszlam tam bo mi tak polecono :)

Czyli stracilam okolo 40zl wiecej niz powinnam przez to ze trafilam na niekompetetna osobe w PKO:( Jak powiedziala mi ile ta cala "operacja" bedzie kosztowac, to powiedzialam jej ze spodziewalam sie, ze okolo 50zl a ona ze nie bo na to sklada sie oplata za to to i to (tu wymienila jakies 3 skaldniki tej oplaty) wiec zdecydowalam ze pojde do WBK... W kazdym razie jak sie tam pojawie, to pojde do tej pani i cos jej powiem, bo stawki za usluge w tym samym banku sa na pewno takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...