Skocz do zawartości

Myrtle Beach czy Sunset Beach w NC ?


Rekomendowane odpowiedzi

WItam wybieramy sie z dziewczyną na Work&Travel , mamy dylemat gdyz jedziemy 1 raz, wiemy ze bedziemy pracowac w food lion, tylko mamy do wybory miejscowosci podane w temacie , jesli ktos byl i wie cos na temat SUnset, gdyz troche informacji jest o Myrtle na forum, prosze o kontakt

GG 4443029

E-mail: adi_1984@tlen.pl

Jelsi ktos wie ze tez w tym roku bodajze 3 czerwca leci na orientation do NY a potem do podanych miejscowosci, mozemy stworzyc wlasna strategie dzialania ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co lepsze ale ja jadę do Myrtle Beach, parę tygodni wcześniej także jeśli wybierzecie tą miejscowość, myślę że będę w stanie wam później pomóc na miejscu (w sensie: gdzie SSN, gdzie tani nocleg itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, fajnie ze stworzono takie forum bo widze ze jzu wczesniej bedzie szlo dogadac sie z osobami ktore wczesniej jada w wybrane miejsce, dzieki z gory za wszystko, narazie jednak czeka mnie i moja dziewczyne interviev w next week , i wszystko sie dowiemy, wiec jak cos odezwie sie ;-)

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z zeszłym roku w Myrtle Beach.

Ze znalezieniem drugiej pracy nie ma problemu.

Tyle że jeżeli masz druga prace to cięzko zebrac siły na imprezy, a myrtle beach to w sezonie jedna wielka impreza, ciężko to pogodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w ubieglym roku...wstyd sie przyznac ale pojechalem z YTP :?

fakt za bilet skroili

MB bardzo fajne i klimatyczne miasteczko :) a dokladnie to NMB

Poniedzialki na barefoot landing ....hmmm na broadway'u

Jesli przyjedziesz w "normalnym terminie" to nie bedzie problemu.

Ja otrzymalem SSN na poczatku sierpnia(14 lipca dotarlem do MB) i powiem ze nie bylo latwo...ale trzeba walczyc :wink: Wal-Mart 8$/h duzo nadgodzin ogolnie super!!!

apartament bajka za smieszna kase, fajny managment w ubydwu pracach super(szczegolnie walmart), fajni coworkersi

Jeden minus, too hot :evil:

Czytajac opinie o YTP to musze stwierdzic ze mialem cholerne szczescie, albo Wy troszke kolorujecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...