Skocz do zawartości

Work 4 You - w koncu gryzie czy nie


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj na forum nie ma nic o tym napisane (albo nie potrafilem znalezc ale raczej nie bylo napisane) ale ta firma to podobno kiedys nazywala sie Bratniak robila w konia ludzi, potem zmienili nazwe na work4you. Nawet raz byli w programie 'interwencja'. Na wielu forach jest duzo zarzutow na ich temat. Glownie chodzi o prace na Cyprze i UK, gdzie ktos nie wyjechal ze wzgledu na zlego posrednika i nie dostali kasy z powrotem.

Niektorzy mowia ze nowy Work4you to nie stary Work4you, jedni potepiaja inni chwala w koncu jak to jest?

Intresuje mnie oczywiscie Work and Travel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam wiele negatywnych opinii. Utwierdziła mnie w niej moja kolezanka, która na własnej skórze odczuła co znaczy wyjazd na Cypr z biura Work4You. :? Poza tym rok temu była afera ( nawet w radio było głośno o tej sprawie), że ludzie powpłacali pieniądze na program, nie dostali wiz i biuro nie chciało im zwrócić pieniędzy!! Także poważnie przemyśl swoją decyzję odnośnie współpracy z tą firmą. Polecam Ci biuro Almatur albo Campus. Solidni i niskie ceny. BTC też całkiem niezłe, ale przycinają na biletach nawet po 1000 zl.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...