Skocz do zawartości

Limty wagowe na bagaze w samolocie.


lukszal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W te wakacje wybieram sie do Dallas w TX. Lece najpierw z Warszawy do NY i pozniej z NY do Dallas lece. Ten drugi odcinek podrozy odbede juz w amerykanskich liniach lotniczych. Wlasnie w zwiazku z tym mam maly problem.

Z tego co wiem z polski moge wziasc do USA dwa bagaze i kazdy moze wazyc chyba 20 kg(jezeli mowie zle to mnie poprawcie). Zastanawiam sie tylko jakie sa limity na przewoz bagazy tymi amerykanskimi liniami (tego biletu jeszcze nie kupilem wiec nie wiem) . Bo jezeli wezme dwie torby z polski a w NY okaze sie ze moge wziasc tylko jedna a za reszte musze doplacic to bedzie lekko niepryjemnie :)

Napiszcie prosze jezeli cos wiecie na ten temat:) Z gory dzieki

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jeden bilet, mam na mysli kupowany w Polsce jako jedna podroz to nie ma problemu. Nie wiem jak jest, jak sie kupuje w USA bilet na loty wewnetrzne, ale mysle, ze limit jest mniejszy.

Ja w zeszlym roku mialam stresa, bo lecialam do Reno z przesiadka w SF i mnie straszyli bagazami, ale sie okazalo, ze mozna miec 2 x 23 kg. Roznica tylko jest taka, ze musisz odebrac bagaze w NY, a potem znowu je nadac na lot do Dallas, rowniez w NY bedziesz mial rozmowe z urzednikiem panstwowym czy jak on sie tam nazywa, bo przepisy mowia, ze nalezy ja odbyc w pierwszym amerykanskim porcie (i dlatego trzeba odebrac bagaze).

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...