Skocz do zawartości

intership po socjologii


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam pytanie czy moze ktos wyjezdzal na ten program po skonczeniu socjologii. Zalezy mi na posredniku z Polski, jakiejs firmie tutaj. Moze ktos zna taka bo do tej pory nic nie moge znalezc, pelno ofert dla ludzi po ekonomi i marketingu a nic dla socjologa:(

Z gory dzieki za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez jestem po socjologi i rowniez interesuje mnie intership ale tak samo jak Ty twierdsze ze mpo nasyzm kierunku malo jest ofert.Skad wogole jestes ja jestem ze Szczecina i wiem ze biuro jdj ma ciekawe oferty wiec zajzyj sobie na stronke pozdrawiam jak bedzeisz cos wiedziala to daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

No wlasnie jezeli chodzi o jdj bachalski to jakis rok temu tak orientacyjnie sie pytalam i pani tam pracujaca powiedziala ze w sumie moga sprobowac cos mi poszukac. Ale nie pociagnelam tematu bo akurat bylam jeszcze studentka i zdecydowalam sie na W&T. Z tego cos sie orientuje to na dzien dzisiejszy wogole nie prowadza intershipa. Dzwonilam jakis czas temu do Warszawy i powiedzieli ze maja to zawieszone do odwolania.Wchodzilam na ich stronke i tam tez nie ma nic o tym programie wiec wnioskuje ze nadal jest to zawieszone.

Ale i tak dzieki za odpowiedz i jak cos znajde to dam znac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o tym samym, obecnie też kończę socjologię. Ale planuję jeszcze podyplomowe zrobić zanim zaatakuję Intershipa. Ponieważ same wiecie Socjologia to nauka o wszystkim i o niczym. Ja ją traktuję jako bilet do dalszej przyszłości, choć obecnie mam lekkie problemy z sesją:) Socjologia Klasyczna mi leży ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mysle o podyplomowce a dokladnie to z negocjajci i medjaci trwa ona rok a potem wlasnie myslalm o intershipie tlyko ciekawa jestem czy po nasyzm kierunku jakiekolwiek biuro znajdzie nam wlasnie jakies praktyki jak tylko bede cos wiedziala to napsize pozadrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...