Skocz do zawartości

Targi 2007!


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku jade po raz pierwszy na campa, w niedziele 4marca sa targi,

kto byl juz na campie niech doradzi i poleci jakies fajne campy!!!

Od moderatora - naprawdę nie było sensu wyróżniać CAŁEGO tekstu kolorem i pogrubioną czcionką. Proszę o unikanie takich sytuacji na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja tez jade pierwszy raz i dolaczam sie do pytania a moze nawet bardziej sprecyzuje, byl moze ktos na takich campach jak:starlight, pontiac, buck's rock' canadensis, kinder ring, schodack, surprise, tyler hill, ramah?z gory dzieki.karoola skad jedziesz na targi?pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uważacie ze te całe targi to takie badziewie ?? byłam tam i widziałam co sie działo. Ludzie chodzili zdezorientowani od stolika do stolika wysłu[beeep]ac tylko kolejnych dyrektorow jakie ich kampy wspaniale nie sa i ogladajac nudne zdjecia. Amerykanie sie strasznie rozgadywali a w sumie pracy nie było wiele. Część pracodawców wogóle nie chciała rozmawiac z dziewczynami bo oferty były juz przebrane i zostały tylko dla facetów. Jakis kamp wcale nie pojawił się na targach. Uwazam ze to nie jest super pomysł do znalezienia pracodawcy. No chyba zeby te targi odbywały sie w grudniu i byłoby wiecej ofert.

Ja mimo wszystko mam przydział na kampa ale w sumie po znajomosci :) takie czasy niestety...

Ogólnie rzecz ujmując, nie polecam targów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anisiecku zgadzam sie z toba w pelni :!: Targi w Polsce sa zawsze jako ostatnie i oferty sa bardzo przebrane :!: Zostaja same najgorsze campy na ktore nikt nie chce jechac :!:

ja rowniez zalapalam sie na camp po znajomosci

jade na Towanda Camp w Pensylwanii :) a wy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...