Skocz do zawartości

Camp Merriwood - ratujcie! ;-(


Rekomendowane odpowiedzi

hej,czy ktos byl na tym campie?bylam na targach w wawie w sobote,dostlalam miejsce na tym campie ale ja juz sama teraz ni wiem czy z niego nie zrezygnowac;( chodzi o to ze jade jako kitchen staff ale pracodawca powiedzial ze zatrudnia na kuchnie jako campower 4 osoby, i w tym roku zatrudnil 4 polki!! a przeciez ja chche caly czas mowic po angielsku, chcialam byc z innymi narodowosciami.czy ktos moze mi doradzic? albo powiedziec jak jest na tym campie?? plis!! z gory dzieki, MARTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj sie

zazwyczj na kampach pracuje sie z Polkami i pepla sie po polsku...czasem tylko do czzasu, bo mozna sie np. pogniewac.wtedy zostaje friendship z us citizens..

a tak powaznie to nawet jak pracujeszz z polkami to i tak uzywasz english w kuchni itd.

bedziesz cale wakacje szlifować.ten język jak ci sie tlyko marzy.don;t worry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
lepiej z polkami niż z rosjankami hehe :lol:

dokladnie! :)

poza tym warto byc na campie z rodakami poniewaz oni chca podrozowac po usa tak jak ty, wiec mozna sobie zwiedzac usa w grupie

amerykanin raczej nie bedzie jezdzil do miejsc gdzie czesto bywa, chyba ze do restauracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...