Skocz do zawartości

Bilet - One Way


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wybieram się do USA na Internshipa - 18 miesięcy więc bilet chciałbym kupić w jedną stronę do D.C. ... W biurze z którego lecę powiedziano mi, że bilet w obydwie strony jest tańszy od tego w jedną stronę; wychodzi na to, że bilet w obydwie kosztuje średnio ok 2000zł a ten w jedna jest droższy??? - nie bardzo chce mi sie w to wierzyć; nie widzę w tym sensu i logiki - jak to jest; miał ktoś taki problem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wybieram się do USA na Internshipa - 18 miesięcy więc bilet chciałbym kupić w jedną stronę do D.C. ... W biurze z którego lecę powiedziano mi, że bilet w obydwie strony jest tańszy od tego w jedną stronę; wychodzi na to, że bilet w obydwie kosztuje średnio ok 2000zł a ten w jedna jest droższy??? - nie bardzo chce mi sie w to wierzyć; nie widzę w tym sensu i logiki - jak to jest; miał ktoś taki problem? Pozdrawiam.

Moze to nie jest logiczne :) ale bilet w dwie strony jest zeczywiscie tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak jest?

Nie mam pojecia :), ale jak sie zastanowie to pewnie dziala na zasadzie kupujesz jeden, drugi za darmo :) Pare razy musialem latac w USA w jedna strone i wychodzilo nawet do 50% taniej kupic bilet w dwie strony niz w jedna. Po prostu nie uzywalem biletu powrotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak samo jak z biletami w PKP, jesli masz podroz z przesiadkami i kupujesz oddzielnie bilety na kazdy etap trasy to wychodzi Ci drozej niz jak masz wszystko na jednym bilecie. tak samo jest w przypadku biletow w obie strony: pewne oplaty pobierane sa tylko raz bo bilety wydane sa razem, niz jak kupujesz oddzielnie w obie strony:) i w tym cala filozofia :)

pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skad az TAK DUZA roznica w cenach- nie wiem, bo w sumie przegladalam kilka stron i co mnie zadziwilo ze w niektorych liniach lotniczych bilety w jedna strone byly drozsze niz bilet w obie strony na tej samej trasie i na ten sam termin:/

wniosek z tego prosty- nalezy kupowac bilety w obie strony. a jesli nie jestes pewny co do daty powrotu to wykup sobie bilet z mozliwoscia przesuwania daty powrotu (nalezy dobrze to sprawdzic bo niektore bilety promocyjne takiej mozliwosci nie posiadaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...