Skocz do zawartości

Kto do Sacramento? Do mieszkania i zwiedzania:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jade 18-19 czerwca (prawdopodobnie) ze znajomymi do Sacramento i poszukuje osob chetnych do wspolnego lokum. Jest nas 3 (w tym 1 dziewczyna). Sprawa dokladnej lokalizacji mieszkania powinna sie wyjasnic w przeciagu 2 tyg, ale propozycja jest otwarta. Planujemy pobyt do konca wrzesnia/polowy pazdziernika z tym ze w pazdzierniku to pewnie zrobimy jakas trase po zachodnim wybrzezu, wiec mieszkanie raczej do konca wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bylem dwa razy w Sacramento. Polecam mieszkania przy West El Camino Ave. Spokojnie, bardzo dobre mieszkania i cenowo tez OK. Jezeli bedziecie miec prace w ktoryms z pobliskich kasyn to polecam Woodland, ktory jest 20 minut jazdy busem od Sac. Generalnie nie ma najmniejszego problemu z mieszkaniem w Sac i okolicach.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylem w sacto w tym roku, jak macie jakies pytania sluze pomoca

też byłemw tym roku w sacramento, przyleciałem pod koniec pazdziernika z zimnego milwaukee a tam ze 25 stopni.... już mi się tam spodobalo, miasto takie sobie ale pogoda jaka i Arnolda mozesz spotkac bo tam mieszka i jada w słowackiej resteuracji w Davis (rzut beretem od sacramento) poza tym z sacramento blisko to yosemite park, do san fransisco niecałe 2h do las vegas 11h do LA 8h oooo i jak bedziecie w sacramento to przejedzcie się do Sushi baru do Davis trzeba stac neiraz pare godzin zeby się dostać do srodka ale opłaca się, o ile myle to najlepszy bar sushi w californii albo nawet usa (tak przynajmniej mówili miejscowi) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...