Skocz do zawartości

Poszukujemy Harrah'sa


Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie,nie wiem czy tylko ale wiem ze YES ma na 100%.Tylko ze w kasynach ogolnie chce pracowac 75% wyjezdzajacych,a miejs jest malo.Ja sie deklarowalem ze chce tez jechac do Harrah's ale nie dalo rady,a juz dawno zlozylem dokumenty.Jade do Lake Powell do hotelu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jesli w ogóle myslicie o kasynach, to pierwszym dla was adresem jest Emakopol - specjalisci w organizowaniu wyjazdów do kasyn, tak?e to Harrah's - w Atlantic City i wielu innych miastach.

www.emakopol.pl

biura w ca3ej Polsce. Op3aty za program nie sa najtansze (chyba 800 USD), ale przynajmniej macie gwarantowana prace w kasynie, bo oni po prostu nigdzie wiecej nie organizuja. Ja te? chyba sie na nich zdecyduje. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, znalaz3am jednak przed chwila sporo negatywnych opinii , szczególnie o organizacji sponsorujacej, a mnej o samym Emakopolu. Oto opinia:

mam umowe na w&t od Emakopolu... tragedia wszystkim ktorym kasyna przyslonily oczy radze ja przeczytac bo watpie zeby doszlo do jakiegokolwiek wyjazdu.. najbardziej rozsmieszyl mnie pkt.

"Gdy klient dziala na niekorzysc EIE, zarzadu EIE, wlascicieli EIE lub pracownikow EIE szczegolnie poprzez rozpowszechnianie tresci nieprawdziwych niniejsza umowa zostaje rozwiazana ze skutkiem natychmiastowym a wszelkie zobowiazania EIE wzgledem klienta wygasaja wraz z momentem wygasniecia niniejszej umowy. Klientowi w takiej sytuacji nie nalezy sie zwrot zadnej z wniesionych wplat z tytulu uczestnictwa w programie WAT"

czyli w kazdej chwili moga sie zmyc i w razie czego powiedziec ze klient dzialal na ich niekorzysc oczywiscie nie oddadza kasy bo w umowie bylo to jasno i wyraznie napisane :( gratuluje wszystkim ktorzy podpisali umowy nie czytajac ich.. dodam jeszcze ze to nie jest jedyny haczyk w tym pismie zabezpieczyli sie z kazdej strony i kazda osoba ktora w tym roku wykiwaja nic im nie zrobi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mam fatalne doswiadczenie z harrahsem w Atlantic City (i showboatem. bo to jeden klan). mnustwo studentow mialo tam kontrakty i gdy przyjechali co sie ukazalo? setki innych ludzi przyjechalo (glownie Bulgarow) juz w maju i gdy cala reszta z kontaktami zaczela sie zwalac do AC w polowie czerwca nie bylo juz o co pytan. nie pomagaly podpisane kontrakty...

wlasnie z tymi kasynami w AC byly najwieksze jazdy.. bo w Borgacie na na wstepie mowili ludziom bez kontraktow ze czekaja na wszystkich z kontraktami a dopiero potem zatrudniaja pozostalych...

najlepsza rada to przyjechac poczatkiem czerwca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ubieg3ym sezonie by3em w Harrahs w Tahoe i jestem bardzo zadowolony. Wyjecha3em z biura YES bez ?adnych problemów na miejscu spotka3em du?o ludzi z innych organizacji którzy byli b. nezadowoleni poiewaz nie mieli tak dobrych pozycji jak ekipa która by3a razem ze mną z YES. Jednak?e stawiają wysokie warunki je?eli chodzi o prace w kasynach. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...