Jump to content

columbus club - interview, wybor pracodawcy


Recommended Posts

witam,

wybieram sie w tym roku na wat z cc, zaznaczam

ze to moj pierwszy wyjazd, mam w zwiazku z tym dwa pytania:

1. jak wyglada interview i wybor pracodawcy w columbus clubie? czy zdarza sie ze kogos odrzucaja podczas interview?

2. jakie mozna zastowac "tricki :wink: " na uczelni, zeby wyjechac wczesniej? po boje sie ze mnie puszcza dopiero w koncu czerwca?

3. jesli bede zmuszony wyjechac na przelomie czerwca i licpa, czy ma to sens? na targach W&T wszyscy mi potakiwali ze nie ma problemu, ale teraz zaczynam sie zastanawiac?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to może kolego ja postaram sie Tobie co nieco wyjaśnić. Więc przez Interview prawdopodobnie przejdziesz pomyślnie jak to zwykle bywa, no chba że nie kumasz angileskiego w ząb to możesz mieć gorąco. Na uczelni możesz podejść do dziekanantu i powiedzieć jaka sprawa W&T itd. Jak się nie zgodzą to uderz do Dziekana bezpośrednio, może on będzie wyrozumiały i wyrazi zgodę na wczesniejsze pisanie egzaminów itp. A co do daty wylotu to już twój biznes, zastanów się po co jedziesz, zobaczyć Stany i odrobić troche strat poniesionych na program czy jedziesz tylko by zarobić miliony, to przy drugiej opcji lepiej odpuść sobie. Ale i tak polecam Worka jako wakacyjną przygodę, po prostu zmotywuj sie do działania i wszystko będzie ok

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...