Skocz do zawartości

kiedy j1


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie uwierzcie mi, ze to tylko formalnosc. Moja wizyta trwala 20 minut, wlaczajac stanie w kolejkach :) Podchodzi sie do konsula, skanuje sie paluszki i jazda:

* gdzie jedziesz?

* co tam bedziesz robic?

* co studiujesz? ewntualnie zapytanie o rok studiow

.... i Have a Nice Holiday :D

zobaczycie bedzie dobrze (o ile ktos nie ma nabrudzone w zyciorysie :wink: )

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

a jakie to ma znaczenie? na rozmowe o J1 mozesz sie juz dzis umowic jesli masz komplet dokumentow i tzw. kiedy zacznie sie wizowanie J1 nie ma tu nic do rzeczy,

roznica jest tylko taka ze zamiast stawac o wize w godzinach popoludniowych zostaniesz obsluzony razem z turystycznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda,

Jesli jedzie sie przez organizacje, i nie ma tu znaczenia czy jest to CA, CCUSA czy CL, na wizyte musisz byc umowiony(a) przez ta organizacje, no chyba ze chcesz turystyczna.

Prawda jest taka ze na wizy J1 wymagane sa wejscia grupowe z opiekunem z danego biura, a umawianie sie pojedynczo na wlasna reke jest tylko marnowaniem kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletna bzdura i tyle mojego komentarza,

jedyna prawdziwa informacja jest to ze biuro POWINNO umowic na spotkanie, ale nigdzie nie ma wymogow ze to musi byc biuro i ze to musi byc grupowo, a wiem bo nie chodze grupowo tylko z turystycznymi wlasnie (po J1)

i w ogole jakis dziwny argument ze skoro nie bedzie agenta z biura to sie wizy nie dostanie ? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...