Skocz do zawartości

Baza Atlas - again


Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem kilka topikow na ten temat ...raczej niepochlebne ....ale to bylo w 2005 r ...za bardzo juz nie mam wyboru ..nawet nie zapisalem sie na zaden program .....chcemy to zrobic jutro ....

na targi nie mamy raczej co liczyc bo juz troche zapozno ....umjednego z organizatorow ..powiedziano nam ze jesli nie targi to jeszcze zostaly inne oferty ..albo ta cala baza atlas ......ogolnie chcemy jechac (ja i moj znajomy) w konkretne miejsce....powiedziano nam ze raczej nie bedzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego pracodawcy w tej bazie ..........

czy przez te dwa lata cos sie zmienilo apropo tej bazy ...czy nadal kicha ...i wogole tym sobie nie zawracac glowy

co wy o tym sadzice ........malo informacji ogolnie o tej bazie sucksss

z gory dzieki za jakiekolwiek komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz no atlas dziala tak ze aplikujesz i modlisz sie o odpowiedz. Uwazaj bo interfejs programu jest nieczytelny (chyba ze zmienili) i zaznaczajac ptaszkiem obok oferty (jak zaznaczajac maile) sie ja zatwierdza, moj kumpel przez to zatwierdzil robote ktorej nie chial i almatur nie chcial slyszec o zmienianiu czegokolwiek. Francuzi tez dostali sie w ten przypadkowy sposob w tamta miejscowke :)

ogolnie targi maja pare terminow, szmaciane YTP nawet ma chyba w kwietniu wiec wiesz jak chcesz tylko jechac byle gdzie to uderzaj...

Atlasu nie polecam i nie odradzam ale to zawsze dodatkowy koszt. I roboty nisko platne, jak na targach cudow nie ma.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...