Skocz do zawartości

wschodnie wybrzeze - co zobaczyc, co objechac


maciekstlouis

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim duże miasta - Nowy Jork, Waszyngton, Philadelphię, Boston, jakiś duży park rozrywki (polecam SixFlags w Jacksons), warto też wybrać się na organizowane z NYC wycieczki nad Niagarę (za 100$ - przejazd + zakwaterowanie www.gotobus.pl)

po więcej użyj przycisku SZUKAJ bo było o tym sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku byłem zwiedzić NYC(2 miesiące), Philadlephie(1 dzień) , waszyngton(3 dni) i miami beach(a dokładnie south beach- 3 dni) i z tych miejsc najbardziej polecam:

1. Miami Beach - poprostu raj, spędziłem tam tylko pare dni ale jak już tam bedziesz ..... az nie chce sie stamtad wracać, wszędzie palmy, a zachód słońca ....

2. Waszyngton - najmniej mi przypadł do gustu ludzie sa tam jacys tacy nie mili i jakby nie lubią turystów o czym może swiadczyc fakt ze przez 3 dni nigdzie nie udałom mi sie dostać nawet pocztówki !!! ale za to wszystkie muzea sa tam za free no i jest kilkla miejsc które trza zobaczyc biały dom obelisk, b.kongresu, FBI, itp.

3 - Philadelphia - byłem tylko jeden dzien ale misto przypadło mi do gustu, wiele fajnych miejsc do zwiedzania i świetne visitor center najlepsze jakie widziałem, gdzie znajdziesz mapy itp. co warto zwiedzic jak dojść itp. warto zwiedzic dzwon niepodległości miasto bardzo historyczne tam podpisali deklaracje niepodległości itp.

4 - New York City - mieszkałem se tam przez 2 miesiące i co dzien po kilka lub kilkanaście godzin zwiedzałem manhatan, jest tam tyle rzeczy do zwiezania, że bez dobrej książki przewodnika nie zobaczysz 90% z nich no i potrzeba dużo czasu, ale miasto jest niesamowite o tym zreszta chyba nie musze pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...