Skocz do zawartości

24 godziny w san francisco - co robic?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - w czerwcu lece do Anchorage i mam przesiadke w san francisco. Na lotnisku mam czekac od 20 do 20 następnego dnia. Poradzcie jak to zaplanowac zeby troche zobaczyc miasta? Słyszałam o tej super kolejce BART ale nie wiem dokładnie jak z niej skorzystać.

Wybaczcie mą niewiedze - lece do USA pierwszy raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta super kolejka BART to zwykle metro :>. Ale dojedziesz nim do downtown w 30-40 min. Na twoim miejscu zarezerwowalbym sobie hostel, tam przekimal sie kilka godzin a potem z rana uderzyl na pier 39. Tam zjesz sniadanie, mozesz wynajac rower i przejechac sie po golden gate - polecam. Rowerem mozesz tez zahaczyc o lombard street. Potem pospacerowac po nabrzezu (jest naprawde sliczne), zjesc obiad, cyknac sobie fotke przed hard rock caffee i spowrotem na lotnisko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to mi chodzi tylko boje sie ze sobie nie poradze ze znalezieniem sie w odpowiednich miejscach:) O hostelu raczej nie myslalam, jest nas 4 osoby takich zółtodziobów, zakładamy przekimanie na lotnisku do rana i rozpoczecie podrozy ze stacji BRAT na lotnisku. Pomysł z rowerkiem mi sie podoba, tylko gdzie wysiaść? gdzie wynając te rowery? Boje sie ze sie gdzies pogubimy:)

Wiem zę to głupie ale mógłbyś napisac tak jeszcze dokładniej - nazwy ulic, stacji...itp. Byłabym bardzo wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie dokladnie czy nie chcecie do hostelu. To raptem 25$ od osoby, a po locie bedziecie na pewno wykonczeni. Stacje BART masz przy samym lotnisku, sa tam oznaczenia, a nawet jak ich nie znajdziecie to pytajcie - ktos wam na pewno pomoze. Stacja o ktorej mowisz jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiekk9 wiecej wiary w siebie!!:lol: poradzicie sobie, przeciez nie mozesz sie wiecznie kogos pytac jak tam dojsc, co zrobic itp.... jak cos nie wiesz to na miejscu polecam powiedziec do kogos WHERE IS .... (i tu nazwa miejsca, np Pier 39), na pewno ten zwrot ci sie przyda:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadając na Embarcadero Station będziecie zaraz przy Fisherman's Wharf i Ferry Building (sklepy, targ). Zaś wysiadając na Powell Station do nadbrzeża możecie dostać się np. tramwajem. Na Embarcadero można wypożyczyć rower - i szybciej dostaniecie się na Golden Bridge i więcej zobaczycie. blazingsaddles.com sfcityguides.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...