Skocz do zawartości

Kisiel w majtkach aka Telepawka


Rekomendowane odpowiedzi

Hola wszystkim,

Postaram sie streszczac. Chodze juz 2 semestr do Borough of Manhattan Community College i mam status studenta wazny do konca 2009.

Wybieram sie do Polski wkrotce, ale tylko na male wakacje. Niestety, chcac wrocic do USA, musze sie najpierw wybrac do ambasady po wize studencka.

Jak oceniacie moje szanse dostania takowej wizy? Mam sponsora(kuzynka), ale sama tez jestem swoim sponsorem. Czy uwazacie, ze pokazanie konkretnej sumy $$$ na koncie cos zmienia badz polepsza?

A moze to wyniki w nauce decyduja o przyznaniu badz nie przyznaniu wizy?

Moze ktos byl/jest w podobnej sytuacji? Bylabym wdzieczna za odpowiedzi.

I wlasnie przez to ten kisiel w majtkach... ehh :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladac sie na to bedzie wiele czynnikow...

- pieniazki sie przydadza na koncie

- skad je masz czy przypadkiem nie z nielegalnej pracy...

- przywiaznie do kraju

- co masz zamiar robic po skonczeniu jej

Calkowicie podstawowa procedura jakbys starala sie 1 raz o F-1...

Czy wyniki w nauce decyduja..zalezy od konsula..moze Cie zapytac o wszystko, i wziac pod uwage wszystko...

Nikt Ci nie powie jakie masz szanse wiele przypadkow tzw. pewniakow nie dostawalo wizy , a innym sie udawalao , powinnas sprobowac i zycze milych wakacji w Polsce :lol:

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, pewniakow nie ma i nigdy nie wiadomo, co ten konsul bedzie bral pod uwage. Jezeli chodzi o przywiazanie do kraju, to w skali od 1 do 10, wspolczynnik mojego przywiazania wynosi 0 ;P Boje sie, ze to wyjdzie chocbym nie wiem jak sie maskowala.

Paru znajomych, ktorzy sobie polecieli na statusie, dostali wizy studenckie na tak dlugo jak wazne bylo ich I-20, czyli konsul bierze pod uwage I-20 wydane przez szkole.

W kazdym badz razie, dzieki za odpowiedz. Strach pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jaagoda jak wyglądała twoja droga na CC w USA? z jakiej wizy zmieniałaś status i jaka jest ogólnie atmosfera na college w usa w porównaniu z Polska;] jestem ciekaw bo chce iść na CC ale najpierw na ESL we wrześniu a potem od stycznia do jakiegoś CC

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...