Skocz do zawartości

Camp Mataponi, Maine


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, więc witam wszystkich Forumowiczow :)

Jestem ciekawy, czy ktoś z Was miał jakikolwiek kontakt z tym camp'em ? Jakie wrażenia ?

Ponieważ będzie to mój pierwszy lot do usa, zdecydowałem się na CA, prace dostałem na targach i wszystko zapowiada się dobrze, gdyby nie data wylotu: 10 czerwiec 07, a ja zaczynam sesję 24.06 :lol: w dodatku jestem na dość wymagajacym kierunku, pierwszy rok, więc nie wiem jak to będzie

byliście kiedyś w takiej sutacji ? słyszałem o zaświadczeniach pozwalających na wcześniejsze podchodzenie do egzaminów, sprawdza się to w praktyce ?

coś czuje że trzeba będzie się sprężyć i te 3 m-ce nieźle pokuć :) :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja studiuje na uniwerytecie slaskiem i wiem ze dla osob ktore chca wszystko zdawac przed formalnym rozpoczeciem sesji jest taka mozliwosc zeby zdawac wczesniej. Musisz isc do wszystkich wykladowcow i powiedziec jak sprawa stoi i czy zgadzaja sie na przedtermin. a potem pisze sie jakies podanie do dziekana czy cos takiego i pisze sie w nim ze wszyscy wyrazili zgode za przedtermin i wtedy masz oficjalna zgode.ale umowa miedzy toba a wykaladowcami nie pisana na pismie tez moze byc. Najlepiej jak sam pojdziesz do dziekanatu i spytasz bo jak wiadomo na kazdej uczelni inne zasady :wink:

a z czego jedziesz z camp america czy z ccusa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...