Skocz do zawartości

Centra handlowe i Outlety w Nowym Jorku


Pawel_Bielsko

Rekomendowane odpowiedzi

Najpopularniejszy sklep wyprzedazowy w ny: century xxi

http://www.c21stores.com/

Zaraz przy tym co zostalo po wtc. Praktycznie 80% odziezy kupuje tam.

W ogole do zakupow polecam okolice Queens Center czy tez "do zorientowania sie w "towarze". Obok siebie masz trzy duze centra handlowe. Stacje metra grand, woodheaven i 63rd na queensie. ( spokojnie mozna to przejsc w 20 minut od pierwszego do trzeciego centrum handlowego). A masz tam mase sklepow w niewielkiej odleglosci od siebie. Wlasnie wyprzedazowe marshall i jeszcze jeden ktroego nazy nie pamietam, odziez old navy i gap, h&m; elektronika best buy, circuitcity, compusa ( ten ostatni nie jest w samym centrum handlowym ale w poblizu), dodatkowo sears, target, JCPenny, Macy's, Modell's Sporting Goods, Foot Locker i sporo innych pomniejszych.

Najwazniejsze ze wszystko jest naprawde blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to 21century jest kolo strefy zero? Nie bylem niestety w NY od 4lat. To wyglada podobnie jak macy's? Sa tam rozne marki?

Co do Queens Center, czy cos takiego to ta bylem, ale trafilem na 2centra, do 3ciego nie dotarlem. Wszystko przede mna. :lol:

Dzieki serdeczne za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy samym dawnym wtc. W jednej z bocznych uliczek. Marek jest cala roznorodnosc. Wyglada inaczej niz macy's. Bo to sklep wyprzedazowy. W macy's liczy sie ekspozycja towaru, a w century masz wszystko na wieszakach i przebierasz.

Oprocz ciuchow, jest tam wyposarzenie sypialni, kuchni, lazienki ( nie meble, ale jakies garnki, szklanki, zaslony, poduszki itp), kosmetyki oraz obuwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet niezle mi szybko poszlo to szukanie :lol:

prosze tutaj jest post z tematu "ZAKUPY W NY" nastepnym razem proponuje uzyc opcji szukaj, pozniej robi sie straszny balagan i ciezko sie polapac w dobrze napisanych tematach i postach... moderatorow tez prosilbym o wspolprace w tej dziedzinie....

a juz sam ci to znalazlem bo pewnie ci sie nei chce...

Zakupy w NY:

Manhattan

32,33,34 ST pomiedzy 6,7 Ave

- Manhattan Mall - Duzy budynek w ktorym jest mnustwo malych sklepow z kazdej kategorii, po prawej stronie po drugiej strony Ulicy Macys i Victorias Secrets.... Moim zdaniem najlepsze miejsce do kontkretnych zakupow w na manhattanie

Dojzd: Moja rada wysiasc na Stacji 34 St Herald Sq SUBWAY : B, D, F, V, N, Q, R, W

Brooklyn

-NORTH SIDE-

Fulton Area - mnustwo sklepow DOJAZD: SUBWAY G Stajca: Fulton ST

dla mniej wymagajcych polecam Greenpoint i ulice Manhattan Ave centrum polskoci w NY ceny niestety wzsze czasami niz gdziekolwiek i wybor taki sobie ale sklepow mnustwo...

-Downtown Brooklyn-

Metropolitan (ostatnia stacja metra) Duzy Outlet Sklepy raczej w stylu supermarkety w krych jest wszystko. DOJAZD: Subway M stacja: Metropolitan Ave

Northen Blvd : Sport Auth, Old Navy, Marshalls

Kings Highway Subway Station - cala ulica zapelniona mnustwem przeroznych sklepow jak Central Sports ktory polecam jesli ktos szuka snowboardowych spraw lub wogoole sportowego ubrania.

Queens

- Woodheaven Blvd... Queens Mall... najwieksze centrum handlowe w NY trudno nawet opisac chyba latwiej by bylo powiedziecd czego tam nie ma... sklepy takie ja: old navy, bestbuy, Macys, Marshalls, Target, Jc Penny, Conway, i mnustwo innych.... DOJAZD: F, G, R, V

Jesli ktos ma konkretniejsze pytania chce zapytac o jakies szczeguly prosze na GG lb mail rypson@tenbit.pl

W poscie macie moje propozycje i jak znam juz kilku forumowiczow to znajda jakies ale.... To s amoje propozycje i miejsca gdzie ja robie zakupy i nie nazekam Smile podraiwam

Mam nadzieje ze moglem pomoc... powodzenia i udanych zakupow !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Century 21 nie polecam drogo tam jest i w cale nie da sie tak tanio kupic a jezli juz cos to bardzo rzadko maja ceny praktycznie takie same jak w innych sklepach, ja tam uwazam ze Tj MAxx, Ross , Marsahll to najlepsze jest co moze byc :lol::):) Mozna sie wybrac tez do PA czy do NJ tez sie bardzo oplaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lece tam na niecaly miesiac. Jade oprocz tego na rozne wycieczki. Nie chce przeznaczyc pol dnia na dojazd, szukanie sklpeow, zwlaszcza ze w gaszczu nowojorskich ulic nie potrafilbym sie poruszac wozem, co dopiero jechac gdzies poza NYC i jeszcze sie zgubic. Czas to $! Dlatego prosilem o info przed wyjazdem i jade na gotowe :lol:

A jesli bede mial jakies pytania, to jeszcze napisze do Rypsona, bo widze ze jest pro Nowojorczykiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...