Skocz do zawartości

camp z ccusa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie , chce wybraa sie z ch3opakiem w tym roku na camp z ccusa, s3ysz3am jednak ze są spore problemy z uzyskaniem pracy na jednym campie, ponoc jedyna mozliwosc to targi. Czy ktos moze udzielic nam wskazówek jak postepowac by dostac ta prace we dwójke, czy mowic pracodawcy o tym ze nam na tym zalezy czy lepiej nie przyznawac sie ze jestesmy para...?

aha a jesli ktos z was byl na takich targach to do jakich pracodawców , z jakich campów podchodzic, które są wed3ug was godne polecenia, niechcia3abym trafic w jakieś nedzne warunki.

prosze o kontakt wszystke osoby chetne podzielic sie swoimi wrazeniami z campu z ccusa.

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

na targach nie powinno byc problemu abyscie w dwojke pracowali, a poza tym przejzalem wszystkie oferty Campowe i CCUSA wydaje mi sie najlepsza doskonale warunki finansowe i do tego gwaranacja pracy. Polecam ja wybieram sie na targi pracy 6 marca i jak wszyscy mowia nie bedzie problemu abysmy w dwojke pojechali na jeden Camp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...