Skocz do zawartości

Sen z powiek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam pewne zapytanie odnosnie rozmowy u konusla, ktora juz niebawem mnie czeka...otoz jestem na 2roku, na studiach licencjackich ale w indeksie mam wbite 2rozne powtorki semestrow ,oczywiscie posiadam zaswiadczenie ze jestem studentem, no i moje pytanie brzmi !...czy jesli konsul "wybada" moje powtorki w indeksie(jesli w ogole poprosi) czy bedzie to jakis problem i czy mowic ze mam 3 czy 5 letnie studia, w zaswiadczeniu mam wpisane 6semestrow (kontynuowac zamierzam) ?

no razie to tyle z mojej strony :lol:

z gory dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w ambasadzie usa 6 razy i zawsze mialem ze soba indeks, zaswiadczenie o posiadnym majtaku, itd itd i nigdy nawet nie chcieli spojrzec na dokumenty tylko zawsze stwierdzali "niestety pan sie nie kwalifikuje" wiec w moim przypadku moglem miec miliony na koncie a oni i tak to mieli w d....:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem juz kilka razy w konsulacie i nigdy nie ogladano mojego indexu, choc zawsze w biurze organizujacym wyjazd twierdza usilnie, ze trzeba miec index ze soba w konsulacie.

no to masz fuksa, ostatnim razem jak bylem to wziął mój indeks i pytal o oceny z przedmiotów, ledwie pamiętałem... nie wiem czy to zrobił dla jaj czy poprostu chcial sprawdzic czy indeks nie podrabiany... bylem po obronie inżynierki i na pierwszym semestrze drugiego kierunku do tego na warunku, moze dlatego... ale generalnei rozmowa byla na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...