Skocz do zawartości

MontBleu - Stateline


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Wszystko na to wskazuje, że pojedziemy właśnie tam i tam w kasynie będziemy pracować..nie wiem czy to dobrze czy nie, wiec jeszcze sie nie ciesze :lol: Chciałabym sie dowiedzieć czy był tam już ktoś i jak sie pracowało, na jakim stanowisku i jak ogólna atmosfera w pracy, jak z mieszkaniem i gdzie go szukaliście i wszystkiego co przyjdzie jeszcze Wam na myśl w związku z tym pracodawca i miejscowością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej,

Ja pracuje w MB od...7 m-cy. Jestem w guest services..front desk..rezerwacje

Jest dobrze..z tego co wiem to na w&t placa 8.50 al;e czy to prawda to nie wiem.

So. Lake Tahoe..srednie..nie ma co robic. Szukajcie chatki teraz bo ceny ida w gore i to szybko!

przybywajcie bo Incubus 14 lipca gra!!!! i jak kto lubi Beyonce :) 30 sierpnia:)

pozdro Pata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem w MB jak jeszcze nazywalo sie Caesars. W zeszlym roku ludzie ktorzy pracowali tam na W&T nie narzekali. Co do stanowisk pracy..mozna sie zalapac wszedzie a wszystko zalezy od znajomosci jezyka. Czesc zeszlorocznej ekipy zalapala sie nawet na dealerow.

Samo miasto jest OK. Piekne widoki, czyste jezioro. Jesli lubisz lazic po gorach to nie bedziesz sie nudzic...duzo szlakow pieszych i rowerowych.

Co do prostszych rozrywek..sa dwa kluby...sporo barow itp.

Z mieszkaniami nie powinno byc problemu mimo ze wyburzaja wlasnie pare moteli. Najlepiej zorganizuj jakas ekipe i razem wynajmijcie mieszkanie lub dom.

Do zobaczenia !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...