Skocz do zawartości

problem z zaświadczeniem z uczelni


Rekomendowane odpowiedzi

wyjeżdżając w zeszłym roku na w&t też niewiedziałam,że będzie mi potrzebne takie zaświadczenie. w moim przypadku chodziło o późniejszą datę powrotu czyli,że mam wakacje do 25 października, poszłam do dziekanatu i powiedziałam o co chodzi, panie do najmilszych nie należą!, ale kazały przyjść za 2 dni (najgorsze było to, że u mnie wszystkie zaświadczenia wydaje dziekan, który ściśle trzyma się reguł, na otrzymanie samej zgody na zdawanie wcześniejszych egzaminów trzeba się było nieźle natrudzić!),ale udało się i wstawili tą datę co chciałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co koleżanko? studiuje w Lublinie i równiez miałem taki problem, Pani w Dziekanacie nie chciała mi napisac jak ja chciałem czyli od 1 czerwca, więc poczekałem na Dziekana, porozmawiałem z nim że chce wyjechać pracowac zobaczyć rozwijać sie itp i od tamtej pory ta Pani z dziekanatu ma przede mną respekt, także może tak załatw. powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

ja tez jade z koleżanką z go2usa. I miałyśmy ten sam dokładnie problem.Ale jak sie okazalo bardzo latwo mozna to zalatwic.Wystarczy kolektorem wymazac cyfry i zostawic tylko miesiace.my z rzymskiej 9 wymazalysmy jedynke jeszcze i zostala 10:)

wiec nie ma sie czym martwic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lipski: a na ktorej uczelni studiujesz?? bo ja UMCS-ie na wydz. politologii i juz rozmawiałam z paniami i nie m takiej mozliwosci, bo powiedziały mi ze to jest łamanie prawa uczelni. BYłam tez u pani dziekan, bo fajna babeczka, ale powiedziała mi to samo :shock:

Własnei tak myslałam, ze najwyzej cos zamarze, trudno, oby tylko miesiace były wpisane po rzymsku ;-)

Jakos sobie poradze, ostatecznie, grafika komputerowa jest bardzo dobrze rozwinieta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...