Skocz do zawartości

Studentpoint - Full Service


Rekomendowane odpowiedzi

czesc :lol:

roznie to bywa, to zalezy kiedy macie wylot. im wczesniej tym szybciej wam zalatwia prace. ja 2 lata temu jechalam z nimi w opcji full service i mialam wylot dopiero 5lipca a oferte pracy dostalam na poczatku maja.

najpierw zalatwiaja wszystkie sprawy tym ktorzy wyjezdzaja w maju i na poczatku czerwca. nie stresujcie sie, na pewno dostanienie oferty :)

od momentu dostarczenia wszystkich dokumentow i oplat, znalezienie pracy trwa conajmniej 8 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej!

Dostalismy juz z dziewczyną contract z interexchange i job placement. Przydzielili nas do supermarketów sieci FOODLION ;) Bez kokretnych dat i w AREA INFO wymienione jest 8 mozliwych miejsc pracy, tzn. glownie jakiś miescinek:/

z drugiej strony na początku jest cos takiego:

Placemnet at:

Employer Name: (adres glownej siedziby firmy)

Site/Location Address: (tu jest podany adres konkretnego sklepu w Myrtel Beach, co dziwne wsrod 8 miejsc ktore wczeniej wymienilem nie ma Myrtle Beach)

Teraz zastanawiam sie na co zwracac uwagę, czy na to co jest w Placement czy pozniej wsrod tych wiosek...

A wogóle podczas wypelniania tych calych ankiet nie bylo mowy o jakichkolwiek hipermarketach, bylo kilka innych typów pracy ale poza cashierem nic zwiazanego z marketami.

Jakbym wiedzial ze zaltwianie tej roboty bedzie tak wygladalo wybralbym inne biuro...

napiszcie jak jest u Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

czy ktoś jeszcze nie dostał oferty pracy ze student point? ja lece 25 czerwca a nie przysłali mi jeszcze żadnej oferty. gdybym wiedziała, że tak to bedzie wyglądać to wybrałabym inne biuro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze nie dostał oferty pracy ze student point? ja lece 25 czerwca a nie przysłali mi jeszcze żadnej oferty. gdybym wiedziała, że tak to bedzie wyglądać to wybrałabym inne biuro.

Mój kolega ma ten sam problem. leci 26 maja . a jeszcze nie wie gdzie i po co. nie dostał oferty. zero kontaktu, wiec do nich zadzwonił i opieprzył i chciał zwrot kasy, dopiero wtedy coś się ruszyło. jeszcze tego samego dnia do niego oddzwonili. ja lece z własną ofertą i student point wywiązuje sie pierwszorzednie, ale juz od kilku osob słyszałam ze kiepsko im idzie wyszukiwanie ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeklinam dzien w ktorym przekroczylem prog Studentpoint, zostalo 20 dni do wylotu, zero informacji dot pracy, ciagle przekladanie dnia w ktorym mam dostac oferte i zwalanie odpowiedzialnosci na amerykanskiego posrednika - brak kompetencji i oszukiwanie ludzi - takie jest moje odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...