Skocz do zawartości

Obrona licencjata a W&T ?


Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Tego roku wylatuje 15.06 do USA , mam maly problem bo jestem na ostatnim roku licencjata i mialem sie bronic w terminie normalnie, lecz wyjazd troche skomplikowal wszystko. Nie wiem nawet czy zdaze zdac cala sesje wiec odrazu staram sie przelozyc sesje na pazdziernik. Duzo z Was pewnie znalazla sie w podobnej sytuacji gdy wyjezdzala w ostatnim roku nauki, czy rowniez Wasza uczelnia zdzierala z Was tyle kasy za przesuniecie pracy, u mnie za kazdy miesiac przesuniecia ( liczac od Czerwca) chca 100zl, czy mieliscie podobna sytuacje? jelsi tak cyz udalo Wam sie jakos to innaczej zalatwic czy liczyliscie sie z ta doplata?

Prosze o odpowiedz, z gory dziekuje

POzdrawiam

Myrtle Beach,

15.06 - 15.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!

To chyba jakas sciema jest z doplata za przesuniecie terminu obrony. U mnie na uczelni wiele osób w zeszlym roku przesuwalo termin, niektorzy nawet na listopad i nie bylo mowy o zadnej doplacie, wystarczylo napisac zwykle podanie i tyle.

Z tym, ze ja bylam na studiach dziennych, nie wiem jak ty, ale jesli jestes na zaocznych to calkiem mozliwe, ze chca od ciebie kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...