Skocz do zawartości

h2b mohegan sun kwiecien 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zapisales sie w tym tygodniu???? :shock: :shock:

Z tego,co wiem jobfair na h2b od kwietnia byl w GRUDNIU!! Powiedziano ci , ze masz szanse?? Chlopie, albo pomylily cie sie miejsca i programy, albo masz nam cos baaaardzo ciekawego do powiedzenia, jak to z ta rekrutacja jest??!!

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

To Co Mówi Dan jest prawdą pzreciesz rekrutaja byłą w grudniu! Ciekawa jestem co Ci powiedzieli w tym Emakopolu? Ciekawa jestem jak Ty załatwisz to wszystkie paperki co ja załątwiląm około miesiaca w kilka dni. Ja do Ciebie nic nie mam ale tu jest cos nie tak. Poza tym wyjazd jest już prawie na dniach, wiem bo sama jade na H2b do Mohegan Sun. Byłąm tam w tamtym roku i znowu wracam. Jak masz jakieś pytania to prosze bardzo, ale mie to wygląda podejrzanie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! na poczatku chcialem podziekowac za odpowiedz!!! Bylem wczoraj w biurze w Krakowie i dowiedzialem sie od przedstawiciela emakoplou ze prawdopodobnie juz zapozno choc dzien wczesniej mowil zebym zbieral wszystkie papiery i podpisywal umowe... Wiedzialem iz pierwsza rekrutacja byla w grudniu lecz pracownik emakopolu zapewnial nas(mnie i mojego kolege) iz Mohegan przewiduje zawsze 2 nabory uczestnikow na h2b, ten drugi mialbyc niby pod koniec tego miesiaca ale z tego co widze w moim przypadku w tym roku wyjazd nie dojdzie do skutku :cry: W takim razie jezeli dobrze zrozumialem nabor na h2b byl tylko i wyalcznie w grudniu? pytam poniewaz i tak chce tam sie wybrac i chcialem sie dowiedziec kiedy najlepiej skladac papiery na nastepny sezon? Pytanie do Marty12.. jesli mozesz napisz mi jak rekrutacja wyglada czyli sama rozmowa z pracodawca i czy latwo sie dostac do mohegana? ja akurat chcialbym byc parkingowym, jezeli wiesz napisz czy trudno na taka pozycje sie zalapac...? z gory dziekuje za odpowiedzi!!! POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek23 taka rekrutacja nie wygląda tak zle. Moje rekrutacja wygladala troche inaczej bo ja staralam sie o pozycje krupiera i musialam zdac maly teskt z dodawanie odejjmowania mnożenia itd, poziom podstawówki. Taki test obowizywal tylko tych ktorzy starali sie o pozycje krupiera. Ty jako osobo ubiegająca sie o stanowisko parkingowehgo nie pzrechodzi takiego testu.

Potem była rozmowa z pracodawca. Trwala moze z 5 min, moja wiecej bo jestem gaduła :-). Zapytaja sie co robisz czy sie uzcysz, jakie sa twoje zalety jako pracownik, hobby, jako kto chcialbys procowac w moheganie, czemu chcesz jechac do usa. W miedzyczasie pracodawca ocenia twoj angielski, komunikatywnosc.

taka rozmowa jest ogolnikowa i bardzo mila. Nie ma cos sie martwic o jezyk bo wszyscy w moheganie sa pzryzwyczajeni do obcokrajowcow, i innych akcentow.

Dobra rada na jakąkolwiek rozmowe z pracodawca USMIECH. Amerykanie to bardzo czenia.

Szczerze to malo osbob stara sie o pozycje parkingowego bo kazdy chce na krupiera. DEaler ma najlepsza kase i łatwa praca. Co do parkingowego

to mila praca ale jest bitwa o klijenta. Musisz najpierw poznac cale rozmieszczenei parkingu i sekcje a potem byc tylko szybkim.

Jesli cos chesz wiedziec to jeszcze pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta12...

Chyba troche niescislosci wkradlo sie w twoja wypowiedz. Jesli jedziesz w tym roku na pozycje dealera, to na zadnej rozmowie nie musialas z pewnoscia byc , ani zadnego testu pisac - jesli mowimy o wyjezdzie w nadchodzacym kwietniu. Skadinad wszyscy wiedza, ze MS nie rozpoczyna teraz zadnej szkolki, wiec jada tylko starzy dealerzy! Poza tym ten tescik pisza wszyscy, dopiero pozniej jest rozmowa z przedstawicielami kasyna. Tak bylo w listopadzie 2005, tak samo bylo w grudniu 2006. Co do reszty sie zgadzam, a pod USMIECHEM podpisuje sie po dwakroc!!!

Wszelkie Twoje rady beda z pewnoscia pomocne, ale radzilbym powoli zaczac sie martwic waszym wyjazdm, skoro nie ma jeszcze PETYCJI z INS-u?? To naprwde pooooooowazne opoznienie, mam nadzieje, ze poslizg nie bedzie baaardzo duzy!

Zycze wam powodzenia i do zobaczenia w Norwich, hehe! A swoja droge, Marta12, moze gdzies sie spiknelismy juz?? Tez bylem na poprzednim h2b...

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok?? No to predko nad tym myslisz!! Ale im predzej, tym lepiej!! Musisz wybrac miejsce, pracodawce, firme, ewentualnych wspoltowarzyszy, pozycje, ktora najbardziej cie interesuje, rownajac do tego swoje mozliwosci, plus przygotowanie zasobow pienieznych i....mozesz jechac!! Tylko tyle i az tyle!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...