Skocz do zawartości

Zawieszenie sprawy ubiegania sie o wize...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Chcialbym sie podzielic i dowiedziec z ciekawosci czyu moze tez ktos mial podobna sytuacja do mojej. Wczoraj po wizycie w konsulacie (staralem sie o b/2) spotkala mnie dziwna sytuacja, poniewaz dsotalem list od konsula mniej wiecej o takiej tresci :

"W chwili obecnej nasze biuro nie moze zakonczyc postepowania w sprawie wydania Panu wizy gdyz konieczne jest zapoznanie sie z dodatkowymi dokumentami. Pana sprawa zostala zawieszona zgodnie z paragrafem 221(g) Ustawy o Imigracji i Obywatelstwie Stanow Zjednoczonych do chwili zapoznania sie z dokumentami zaznaczonymi ponizej:

- Poprawiony SEVIS/formularz DS-2019

Pana sprawa wymaga podjecia dodatkowych procedur sprawdzajacych. Skontaktujemy sie z Panem z chwila uzyskania odpowiednich informacji."

TAk po krotce moja sytuacja wygladala nastepujaco, wrocilem z US w grudniu przerwalem szkole (mialem powod ze musialem wrocic do Polski) i powiadomilem o tym szkole tydz przed wyjazdem(bo wtedy wiedzielm ze wracam), a w konsulacie zapytano mnie czy powiadomilem szkole o tym i czy wiem co to SEVIS...

Na wizie akurat bardzo mi nie zalezy ale wolalbym miec czysto tam w papierach...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...