Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wakacje chce wyjechać do Atlantic City do wujka u którego będę pracował. Nie wiem tylko jaką wizę mam załatwiać, żeby pracować u niego legalnie,żeby nie było przez żadne biuro. I jak wygląda ubieganie sie o wizę. Bardzo proszę o pomoc.Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez biura, to raczej nic innego niż B2 nie załatwisz - no ale tu oczywiście nie ma mowy o legalności pracy.

Jeśli legalnie to J1 z własnym pracodawcą. Nie wiem jakie są dokładnie wymogi dla tej opcji, ale wejdź na dowolną stronę biura W&T i tam się wszystkiego dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnaiłem dodać ze jestem uczniem szkoły średniej ( ale mam ukonczone 18 lat) Dzwoniłem do biura work & travel żeby sie zapisać a tu sie okazuje że tylko studenci ( kopara mi opadła). Czy to prawda że nie da sie wyjechać do stanów i legalnie pracować będąc uczniem szkły średniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z możliwosci wyjazdu i chyba jedyna nie licząc wizy turystycznej jest wyjazd na campa... Jeżeli masz rodzinke w usa to moglbys pogadac z nimi czy maja zaprzyjeźniony camp żeby ci załatwić wszelkie papiery a potem byś pracowal zamiast na kampie u nich... I masz wize w ręku... Bo sam camp jak wiesz polega na pracy na jakimś obozie dla dzieci przez 2 miesiace (ale slyszalem ze ludzie urywaja sie wczesniej) a potem masz czas dla siebie z możliwością pracy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...