Skocz do zawartości

elektroniczny formularz ds-156 - potrzeban pilna pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie siedz i wypelniam ten formularz. No i jestem w kropce z 2 powodow

1. w instrukcj pisza ze nalezy wypelnic po angielsku a w samym formularzu ze jak sie studiuje to wpisz ''studiuje''

2. drugi kwiatek, pisza by nie wstawiac kresek i nie pozostawiac pustych pol tj ktos sugerowal na forum N/A nistety komputer nie akceptuje napisalem pelnym zdaniem NOT AVALIABLE ale w rubryce: kiedy zamierzasz wyjechac do usa nalezy podac dokladna date jesli jest znana ! jak nie wpisze dnia (zamierzam wyjachac w lutym ale nie znam dokladnej daty bo kupowalem biletu) to musze zostawic puste pole takze miesiaca i roku i nic nie bedzie napisane a jak napisza np 15 luty 2005 to sklamie bo nie wiem ze to jest dokladnie 15

POMOCYYY!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Barbapapka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wypelnij wniosek po polsku A date jakas wymysl Nie musisz wlasnie danego dnia wyjezdzac Ja raz wypelnilam po angielsku i mialam rozmowe po angielsku Za drugim razem po polsku i rozmowe tez po polsku MOZE to byl tylko przypadek Zycze powodzenia pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...