Skocz do zawartości

Ubezpieczenie ccusa vs isic


creck

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam do Was pytanie, jade na camp, automatycznie bede ubezpieczony przez ccusa tylko przez 3 miesiace, na kolejny 1 miesiac musze albo doplacic 65usd jezeli chce byc ubezpieczony przez firme wspolpracujaca z ccusa, lub opcja 2, moge wykupic isica z wersja ubezpieczenie na usa ktorej koszt wynosi 140zl. co polecacie? mi wydaje sie ze lepiej doplacic te 60zl, i miec wersje ccusa, w koncu ubezpieczycielem jest firma amerykanska bodajze, wiec w porownaniu z polska Compensa nie powinno byc problemu w razie jakiegos wypadku.. a co Wy o tym myslicie? niestetety o Compensie nie mozna zbyt wiele powiedziec, ubezpiecza 1 rok (wczesniej pzu), ale moze macie jakies opinie o ccusa... dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji, ale wykupuję ISIC. Nie wiem jak jest dokładnie z ubezpieczeniem CCUSA (w zeszłym roku na szczęście nie musiałem z niego korzystać), ale na ISIC masz też jakieś zniżki, a pozatym jest wyrabiana na cały rok, więc i na inne wycieczki może się przydać.

Generalnie można zauważyć zasadę, że tzw. dodatki oferowane przez wszystkie biura są w mało konkurencyjnych cenach (typu ubezpieczenie, loty, dodatkowe pakiety startowe, rozliczenie podatków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...