Jump to content

orientation ny


Recommended Posts

ten nocleg organizują chyba na University of Columbia, pewnie w jakimś akademiku będziecie spać...

Tak na marginesie zastanów się, czy ten orientation meeting jest ci naprawdę potrzebny :) z tego co słyszałem to nie jest on za wiele wart, chociaż zależy gdzie jedziesz i jak daleko masz z ny do miejsca przeznaczenia, jeśli daleko to warto zwiedzić miasto

Link to comment
Share on other sites

Śpicie na terenie Colobii, na Mannhattanie.

Jeśli chodzi o to, czy jest to potrzebne, to w przypadku campu jest to obowiązkowe i wliczone w cenę programu. Wydaje mi się też, że to dobra opcja, jeśli ktoś Cię odbiera z lotniska i za rękę prowadzi do centrum.

Co do buszowania, to jak najbardziej, chociaz w późnych godzinach zalecałbym większe grupki spacerowe. Co do widoków, to jak pierwszy raz zobaczyłem NY (o 2 w nocy), to byłem w szoku. Bród, bezdomni śpiący w wejściach do sklepów, sterty worków pełnych śmieci na skraju chodnika, cuchnące metro ze szczurami :)

Na szczęśćie rano trafiłem do innego Nowego Jorku. A smród w metrze uzależni każdego, ja nie mogę się doczekać, keidy tam wrócę.

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku nocowalismy na terenie Columbia University.

Orientation zaczynal sie ok 9am i trwal ok 2-3h (sniadanie bylo cos ok 7-8am). Dostalismy tam informacje jak sie udac na Camp. Co do zwidziania NYC to ja lazilem po miescie w godzniach 9pm-1am wraz z 2 kolesiami.

Link to comment
Share on other sites

Wylot z Wawy mialem ok 9:35. We Frankfurcie czekalem ok 1:30h (szybko leci - kolejka, sprawdzanie bagazu podreczengo, ja mialem laptopa). W NYC na JFK bylem ok 4pm. Na Columbia wyladalem ok 6-7pm (na lotnisku troche schodzi - kolejki do urzednika ;))

Link to comment
Share on other sites

bezdmni szczury w metrze? smrod ??? hmm mieszkalem tam chyba 10 dni i niczego takiego nie zauwazylem chociaz szczurow tam jest od cholery a w metrze to raczej zaa[beeep]isty upal sauna ni9e do wytrzymania ale to rez ma swoj urok:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...