Skocz do zawartości

h2b - kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludziska w Nowym Roku! Dawno mnie tu nie by3o...

Mam pytanko odnośnie wyjazdów na h2b.

Teoretycznie wize mo?na dostaa na 3-12 miesiecy, ale jak to bywa z praktyką? S3ysza3em, ?e cie?ko dostaa na rok...

Jaki jest wed3ug Was najlepszy sposób na wyjechanie na co najmniej kilka miesiecy do pracy do USA? Skonczy3em studia w tym roku, by3em w 2004 na W&T...

Prosze o opinie i pozdrawiam gorąco wszystkich 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska w Nowym Roku! Dawno mnie tu nie by3o...

Mam pytanko odnośnie wyjazdów na h2b.

Teoretycznie wize mo?na dostaa na 3-12 miesiecy, ale jak to bywa z praktyką? S3ysza3em, ?e cie?ko dostaa na rok...

Jaki jest wed3ug Was najlepszy sposób na wyjechanie na co najmniej kilka miesiecy do pracy do USA? Skonczy3em studia w tym roku, by3em w 2004 na W&T...

Prosze o opinie i pozdrawiam gorąco wszystkich 8)

Aktualnie tylko na wize J1 internship. Limit H2B w3asnie zosta3 wyczerpany... H2B na rok raczej nie dostaje sie - generalnie na 9/10 miesiecy.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam

Jestem aktualnie na Florydzie na wizie H2B, dosta3em ja na 10 miesiecy od 15 lutego 2005. Wyjecha3em tutaj z Alturistu. Sama organizacja wyjazdu by3a średnia ale koniec konców wszystko jako tako dzia3a.

Jesli chodzi o samo biuro nie wolno im sie daa zagadaa i wszystko bedzie dobrze. Aha, nie kupujcie czasem u nich biletów bo są sporo dro?sze a nieprawdą jest ?e za3atwiają dzieki tym biletom odebranie Was z lotniska przez pracodawce.

Jesli chodzi zaś o aktualne oferty to nadal je mają i mo?na je znale1a tutaj: http://www.worktravel.pl/index.php?strona=h2bz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...