Skocz do zawartości

Taxback.com To ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

To wszystko jeden wielki farmazon! Nie chcialoby mi sie nawet wchodzic i pisac, ze jakas firma jest zla, a druga dobra, ale obiecalem sobie, ze to napisze bo taxback jako jedyna (chyba, bo obdzwonilem naprawde sporo) firma pomaga tak zwanym Green Card Holders, czyli oczywiście posiadaczom zielonej karty. Inni odmawiali mi pomocy, twierdząc, że się tym nie zajmują. Mało tego jako jedni z nielicznych rozliczają także z podatku stanowego (w kilku innych także, ale część mówiła, żebym radził sobie sam. Dodatkowo jedna z firm (nie wspomnę nazwy co by uniknąć procesów) rozlicza tych z zieloną kartą jak i tych na wizach dokładnie tak samo uzyskując tym samym wyższe zwrotym, co jest niezgodne z prawem. Pieniądze otrzymałem po dokładnie 9 tygodniach, więc naprawdę szybko. Na niemiecki podatek trochę poczekam, bo z tego co wiem tu czeka się nawet do pół roku, ale przynajmniej jasno postawili sprawę. Prawda jest jednak niezmienna - Polakowi nie dogodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...