Skocz do zawartości

jak wyslac laptop do Polski


daisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mamy jeden starszy laptop z ktorym nie chemy bawic sie probujac sprzedac na Ebay wiec postanowilismy ze chcielibysmy wyslac go mojemu bratu w Polsce. To beda jego 18 urodziny i wiem ze bedzie sie cieszyl. Zastanawia mnie tylko czy jak wysle go USPS z ubezpieczeniem to bedzie wystarczajaco bezpiecznie czy tez sa lepsze rozwiazania? I czy lepiej jest wyslac sam komputer czy tez moge go wyslac z innnymi rzeczami ktore wyslylam mamie ( [beeep]y -kilka ciuchow, witaminy, jakies slodycze itd) moj brat ma urodziny 20 kwietnia. Dodatkowo- czy moja mama bedzie musiala zaplacic jakis podatek od tego? Tak jak patrze to laptop jest teraz warty okolo $300-350. Dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mamy jeden starszy laptop z ktorym nie chemy bawic sie probujac sprzedac na Ebay wiec postanowilismy ze chcielibysmy wyslac go mojemu bratu w Polsce. To beda jego 18 urodziny  i wiem ze bedzie sie cieszyl. Zastanawia mnie tylko czy jak wysle go USPS z ubezpieczeniem to bedzie wystarczajaco bezpiecznie czy tez sa lepsze rozwiazania? I czy lepiej jest wyslac sam komputer czy tez moge go wyslac z innnymi rzeczami ktore wyslylam mamie ( [beeep]y -kilka ciuchow, witaminy, jakies slodycze itd) moj brat ma urodziny 20 kwietnia.  Dodatkowo- czy moja mama bedzie musiala zaplacic jakis podatek od tego? Tak jak patrze to laptop jest teraz warty okolo $300-350. Dziekuje za wszelka pomoc.

Wiem że znajomi wysylali cos firma POLAMER.

http://www.polamerusa.com/biura.aspx

Dosyc znana marka wsrod polakow mieszkajacych w Chicago.Maja ponoc znacznie nizsze stawki niz UPS czy inne takie.Jednak najblizsze Minesoty biuro jest dopiero w Milwaukee wiec musialbys sie troche przejechac jednak.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mi przeszlo wiec tez Ci pomoge:) inna firma jest Polonez... nie musisz do nich jechac, mozna wyslac do nich paczke z napisanym polskim adresem na paczce a na tym naklejonym adresem w usa. jak dojdzie do nich paczka to oni wiedza co robic, zeywaja adres usa i wysylaja. po dokladne instrukcje najlepiej zadzwonic i sie dopytac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...