Skocz do zawartości

work juz na poczatku maja


Rekomendowane odpowiedzi

lece do Stanow 2 maja i stad ostatnio pojawily sie lekkie obawy zwiazane z wizyta w ambasadzie ze byc moze odmowia mi wizy bowiem work z reguly zaczyna sie od 1 czerwca... to bedzie moj 2 work i zanim zapisywalam sie, pytalam w roznych biurach czy mozliwy jest wyjazd w tak wczesnym terminie i jedynie co mi powiedziano to ewentualnie ze bede musiala uzasadnic tak wczesny wyjazd w konsulacie... zalezy mi na wyjezdzie w takim terminie poniewaz chce pracowac 4 miesiace i wrocic we wrzesniu, dodam ze mam zgode uczelni na pismie o zaliczeniu sesji juz w kwietniu (ewentualnie zaliczenie tego co zostanie po powrocie we wrzesniu) oraz wystawia mi w jezyku angielskim pismo (dla ambasady) stwierdzajace ze uczelnia wyraza zgode na tak wczesny wyjazd jednak mimo wszystko troche sie niepokoje... wyjezdzal ktos tak wczesnie na worka?? myslicie ze w takim przypadku moga odmowic wizy?? w biurze powiedziano mi, ze ewentualnie moge powiedziec ze przerwa semestralna zaczyna mi sie juz w maju, no ale po co klamac...

_________________

2 maj ---> California

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...