Skocz do zawartości

Targi - resume??


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dosta3am login i has3o, ale za Chiny nie moge im wys3aa tego resume bo mi jakiś b3ąd wyskakuje. Komuś sie uda3o?

U mnie jest to samo,wyskakuje ERROR podobnie maja moi znajomi,to wina CIEE,cos im musialo sie spieprzyc z serwerem(lub tym podobne).Oby pospieszyli sie z naprawa!!!Daj znac jak ci zadziala:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, nie wiem co jest grane ale nie jest to wina CIEE. Formalnosci zalatwialem w Almaturze w Katowicach ale tu nic nie potrafia powiedziec o tym bledzie. Dzwonilem 5 minut temu do Almaturu w Warszawie i babka powiedziala ze kupa ludzi dzwoni i mowi ze ma problemy, nawet w biurach Almaturu np. w Poznaniu maja problem z zalogowaniem a tym czasem podalem jej moj login i haslo i weszla tam bez problemu ! Wiec ja nie wiem juz kompletnie co jest grane.. czyby tylko Warszawa mogla tam sie logowac? Sprobowalem nawet zalogowac sie przez serwer proxy ale jest to samo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logowaniem to ja nie mam problemu ale kiedy klikam na SUBMIT RESUME to mi wyskakuje ?ó3ta stronka error i jak mojego resume tam nie bylo tak nie ma, ale dosta3am informacje z Almaturu, ?e na targach nale?y sie zjawia z CV, wiec sobie sama napisze i bedzie lepsze ni? to co oni tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...