Skocz do zawartości

Jedzie ktoś przez YTP?


Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktoś przez YTP? Pokażmy się tym, co wyklinaja to biuro! NIe bójcie się! Widziałem przecież, że sporo nas było na tegorocznych targach!

Kwestia jest jedna: i co z tego z jakiego biura jedziesz? Jak nie jesteś zaradny, to żadne ci biuro nie pomoże! Haha, proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś przez YTP? Pokażmy się tym, co wyklinaja to biuro! NIe bójcie się! Widziałem przecież, że sporo nas było na tegorocznych targach!  

Kwestia jest jedna: i co z tego z jakiego biura jedziesz? Jak nie jesteś zaradny, to żadne ci biuro nie pomoże! Haha, proste!

o jakiej zaradności myślisz- o radzeniu sobie z problemami jakie czekają w USA? czy umiejętności wykłócania się z biurem o swoje? akurat w tamtym roku przetrenowałem obie wersje i tak sobie myślę, że biura mogłyby sięgać dalej niż do załatwienia wizyty w ambasadzie i kupienia biletu

YTP jest jednym z tych, które potwierdzają regułę !!! a tak pięknie się reklamują...

twoje słowa

Ja za bilet do Waszyngtonu na 27 maja Lufthansą mam zapłacic 3070 zł. Bilet ten sam jest oczywiście tańszy w rzeczywistości. Od razu im zakomunikowałem, że ja takiego biletu nie przyjmę i niech szukają mi nowego ! Zobaczymy jak tańszy - chyba o te 20 zł, jak ktos wyżej pisał.....

YTP - skandaliczne biuro. Serio, zróbmy coś juz po powrocie wspólnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...