Skocz do zawartości

kupno biletów jak to robicie?


Mingan

Rekomendowane odpowiedzi

Staje w tym roku po raz pierwszy przed perspektywą kupna biletów i nie wiem za bardzo jak się za to zabrać

chcę lecieć z Wawy do Honolulu w dniach 19.06-30.10 , najniższe ceny biletów jakie udało mi się znaleźć pochodzą ze stron expedia.com i orbitz.com

ale jak niby zabrać się do kupna takich biletów? czego potrzeba? mam konto walutowe na którym mam zarówno dolary jak i złotówki.

Jak wy zabieraliście się za proces kupna biletów? może poszliście do biura podróży w waszym mieście? ja oczywiście chciałbym zrobić to jak najtaniej

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm jestes z gdanska z tego co widze - ja od 3 lat kupuje bilety w Aal-Tourist, ich biuro miesci sie w "zieleniaku" - naprawde polecam, zawsze dostaje tansze bilety niz ceny podane na onecie, lataj.pl czy innych stronach

jak chcesz numer telefonu to podam na priva.

bardziej oplacalne niz trasa wawa-honolulu moze byc gdansk/wawa- sf/seattle/la oraz dokupienie biletu do honolulu przez expedie np.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej bym prosił o taki kontakt.

Chyba z trasą lotu nie będę nic kombinować bo wole uniknąć dodatkowych kłopotów ale twoją opcje rozwarze, a czemu by nie kupić całego biletu z wawy do honolulu na expedii? w ogóle jak z płatnością na expedia jest nasze karty płatnicze są normalnie honorowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra udało mi się coś w miarę rozsądnie znaleźć i wychodzi ,że

bilet z WAwy do LA kosztuje 2tyś zł

natomiast bilet z Wawy do Honolulu 3,6tyś(!)

jak chciałbym kupić osobno bilet z LA do Honolulu to wychodzi w sumie razem 2000zł Waw-LA i LA- Honolulu 1k więc 3000zł z haczykiem ale dodatkowo trzeba się użerać ze bagażami i szukaniem odpowiedniego terminala bla bla bla i tak dalej

muszę nad taką opcją pomyśleć, ile myślicie potrzeba czasu na przesiadkę z jednego samolotu do drugiego na lotnisko w LA? wraz z odprawą celną bo mnie chyba będzie tam właśnie czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...