Skocz do zawartości

Spo3eczenstwo amerykanskie


Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem JUN!OR i jestem tu nowy :(

Mam pytanko do ludzi mieszkających w USA/KANADZIE lub tych którzy tam byli. Chodzi mi o spo3eczenstwo, m3odzie? i wogóle obyczaje tam panujące. Czy tam tez jest pe3no dresiarstwa i pse3do skejtów tak jak w Polsce?

Czy Polak, który tam pojedzie, bedzie móg3 jakoś sie po3apaa i odnale1a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Junior!

USA/Kanada to wielkie kraje, gdzie mieszka mnostwo ludu.

naprawde bardzo duzo bardzo roznych ludzi - i pod wzgledem etnicznym (masz przekroj przez chyba wszystkie narodowosci), jak i psychologicznym.

tak, jest tam duzo dresiarstwa, ale glownie w duzych miastach, no i sa to glownie Murzyni i Latynosi, choc biali tez sie zdarzaja;

nie wiem czy jest duzo 'pse3do skejtów' bo za cholere nie wiem jak tacy wygladaja :)

obyczaji panuje tam cala masa + generalnie rozne w roznych grupach spolecznych i etnicznych

najwazniejszy obyczaj to ciagle 'how are you' na ktore mozesz odpowiedziec co ci sie tylko podoba bo raczej nikt sie nie wslu[beeep]e w odpowiedz :(

wiekszosc Polakow, sposrod moich znajomych ktorzy TAM byli 'polapala sie i odnalazla'

czy Tobie sie uda :?:

- nie mam zielonego pojecia :roll:

pozdrawiam i zycze zebys zawsze potrafil sie 'polapac i odnalezc' :!:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "pse3do skejtów" mia3em na myśli tych którzy s3uchają hiphopu, udają ?e umieją jezdzic na desce i ?e wogóle są cool ale tak na prawde są zwyk3ymi śmieciami.

Druga sprawa: kumpel mówi3 ?e amerykanskie dziewczyny są tepe, puste i naiwne. Czy to prawda?

P.S. Do hiphopu i do jego normalnych fanów nic nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "pse3do skejtów" mia3em na myśli tych którzy s3uchają hiphopu, udają ?e umieją jezdzic na desce i ?e wogóle są cool ale tak na prawde są zwyk3ymi śmieciami.  

Druga sprawa: kumpel mówi3 ?e amerykanskie dziewczyny są tepe, puste i naiwne. Czy to prawda?

Slyszales o s3owie TOLERANCJA!?

P.S. Do hiphopu i do jego normalnych fanów nic nie mam.

Jestesmy ci niezmiernie wdzieczni.

paveu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z3odziei bedziesz tolerowa3?

A co do tego maja jak to napisales ci, ktorzy udaja ze umieja jezdzic na desce i ze wogole sa cool ale tak na prawde sa zwyklymi smieciami?

Psudo-skejt = zlodziej?

Dlaczego przenosisz problemy i konflikty swojego srodowiska na to forum? Malo miejsca w internecie?

paveu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...