Skocz do zawartości

Czy ktos miał taki problem??? POMOCY :(


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sie pogamtwało z moim wyjazdem.

Na targach 24 stycznia w Wawie wybrałem sobie HMS Host w Maine, jednak rozmyśliłem się a mili ludzie pozwolili mi zmienic lokalizację. Zamieniłem Maine na Newark w Deleware. Rzecz w tym, że dostałem maila od kobiety, która myśli ze ja jednak będe pracował w Maine. Najgorsze jest to, że mam już kupiony bilet lotniczy, nie mam wizy (nawet umowionej wizyty w ambasadzie).

Miał ktos już taki problem z was? Prosze o pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie moich trzykrotnych wyjazdow na worka nie bylam co prawda w takiej sytaucji jak Ty teraz, ale moim zdaniem masz dwa wyjścia: albo napiszesz do tej pani maila, ze postanowiles zmienic lokalizacje, a co za tym idzie takze pracodawce i przeprosic ja za zaistnaila sytuacje, albo najpierw skontakuj sie z Twoim biurem i zapytaj co powinnienes zrobic, moze to biuro ja poinformuje o zmianie jaka zaszla w Twoim przypadku.

Na pewno wszystko bedzie ok i pojedziesz do tego drugiego pracodawcy ;)

A co do zakupu biletu przed wizyta w ambasadzie, to jestem jak najbardziej za, oczywiscie na wszelki wypadek trzeba kupic taki, ktory mozna zwrocic w razie nie dostania wizy (np.w Lufthansie to jest 90zl-tyle co za wystawienie biletu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje, że wszytsko sie dobrzr skończy. Byłęm w biurze gdzie Panie powiedziała, że DS mam wystawionego na miejscowośc gdzie nie chce jechać. Jednak kontrakt jest na miejscowość gdzie chce jechać. Wystarczy przpisac DS i ma byc OK z tym, ze musze poczekać ok dwa tyg. więc spoko.

W ogóle to sie uspokoje jak wrócę z USA :P

a propos biletu...

nawet gdybym teraz zmieniał bilet, który kupiłem w marcu, to bardziej sie opłaca to zrobić niż kupic nowy bilet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...