Skocz do zawartości

Wiza J-1 po odmowie wizy turystycznej?


komp

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien temu dostałem odmowe wizy turystycznej, konsul powiedzial ze ma podejrzenia ze moglbym pracowac tam i na koniec dodał zeby staral sie o J-1

dodam jeszcze ze mialem juz 2x wize J-1.Myslicie ze jest jeszcze sens sie starac o J-1 w te wakacje.ZNA KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJĘ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja myslę, ze wlasnie przez te dwie wczesniejsze wizy J-1 nie dostales wizy turystycznej, bo konsul pomyslal, ze na pewno po dwukrotnych pobytach w USA masz juz pewnie nagrana jakas prace i teraz pracowalbys na czarno... Skoro powiedzial Ci, zebys aplikowal na J-1 to mysle ze warto sprobowac, jest kilka biur ktore nadal prowadza rekrutacje (jedno z nich nawet zwraca cala kase jak nie dostaniesz wizy, ale nie bede pisala ktore zeby by nie bylo ze ich reklamuje) czasem nawet w maju mozna wszystko jeszcze zalatwic wiec masz jescze troche czasu zeby podjac decyzje.

Rok temu moja kolezanka nie dostala wizy turystycznej po 3 wyjazdach na worka, konsul jej powiedzial, ze USA juz zwiedzila wystarczajaco... takze rozne sa powody odmowy. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...